Czy okna PCV są bezpieczne dla naszego zdrowia?

W dzisiejszym wpisie postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy okna PCV są bezpieczne dla naszego zdrowia? Czy warto wybrać okna PCV to swojego domu lub mieszkania?

Standardowe okno PCV o wymiarach ok. 1500 mm x 1500 mm wyprodukowane z tradycyjnych profili PCV ze stabilizatorem ołowiowym zawiera około 400g czystego ołowiu (Pb). Ołów jest metalem ciężkim, silnie toksycznym dla zdrowia i środowiska.

Czy okna PCV są bezpieczne dla naszego zdrowia? | PerfectStolarka.pl

Czy okna PCV są bezpieczne?

Tworzywa PVC, z których wykonane są nasze okna, według naukowców, można zaliczyć do grupy materiałów przyjaznych środowisku i człowiekowi. Wszystkie nasze produkty muszą spełniać najwyższe normy i posiadać atest Państwowego Zakładu Higieny. Dbamy o jakość oferowanych produktów oraz usług, ponieważ to Klienci są dla nas najważniejsi.

Pamiętaj!

W Perfect Stolarka nie godzimy się na kompromisy. Oferujemy rozwiązania najwyższej jakości, które od razu zagwarantują wysoki komfort życia. Odpowiadając na pytanie, czy okna PCV są bezpieczne, informujemy, że oferowane przez nas okna ekologiczne, abyś mógł żyć w zgodzie z naturą. Wybierz najlepszą jakość – ekologicznych okien marki Trocal lub Kömmerling.

Sprawdź ofertę okien w Bydgoszczy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku

kategoriaOkna