Mieszkańcom Bydgoszczy i okolicznych miejscowości polecamy bramy garażowe segmentowe i przemysłowe renomowanych polskich marek NICE i WIŚNIOWSKI. Rozwiązania oferowane przez tych producentów są cenione przez wielu klientów. Przede wszystkim wynika to z solidności wykonania, nieprzeciętnej trwałości, atrakcyjnego wzornictwa, bezpieczeństwa użytkowania oraz przystępnych cen.

Bramy garażowe segmentowe oferowane w Perfect Stolarka to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu miejscach. Znajdą swoje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, garażach wolnostojących, bryłach budynków oraz garażach przemysłowych czy w magazynach, w których jakość wykonania nawet najdrobniejszych elementów jest bardzo ważna. Inżynierowie zadbali o najwyższą jakość poprzez zastosowanie odpowiednich komponentów.

Bramy garażowe segmentowe – wykonanie

Pancerz naszych bramy wykonujemy ze specjalnie opracowanych segmentów, o grubościach od 40 mm do 60 mm. Są one ocynkowane i wykończone dowolnym lakierem RAL lub okleiną drewnopodobną. Wewnętrzne wzmocnienia panelu (w miejscu mocowania zawiasów) gwarantują odpowiednią sztywność całej konstrukcji. Wypełnienie paneli stanowi piana poliuretanowa o niskim współczynniku przenikania ciepła. Wypełnienie tego typu jest świetnym izolatorem termicznym i akustycznym. Między poszczególnymi segmentami jak i po całym obwodzie zastosowano specjalne uszczelki, gwarantujące odpowiednią izolację termiczną i akustyczną bramy.

Układ podnoszenia bramy składa się z profili stalowych. Rolki zastosowane w układzie przeniesienia napędu, charakteryzują się cichą pracą. Dzięki zastosowaniu łożysk gwarantujemy bezproblemową eksploatację. 

W naszej ofercie dostępny jest cały szereg segmentowych bram garażowych. Dzięki temu znajdziesz model w pełni zgodny z Twoimi preferencjami. Mamy bramy garażowe z przetłoczeniami wąskimi, z przetłoczeniami szerokimi i bez przetłoczeń. Do tego oferujemy wysokiej jakości bramy segmentowe przeznaczone dla przemysłu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zgodnie z panującymi trendami, proponujemy całą gamę kolorów i oklein drewnopodobnych. Nasze bramy segmentowe są w pełni spójne z aktualną architekturą budynku i otoczenia, gwarantując estetyczny efekt.

Zewnętrzną powierzchnię bramy oferujemy w dwóch wariantach: woodgrain (struktura drewna) i smooth (gładka). Wewnętrzna powierzchnia bramy standardowo pozostaje wykonana w kolorze białym. 

Kolor i wzór każdej bramy może zostać wykonany w kolorystyce standardowej lub rozszerzonej.

Standard:

 • RAL 7016 (grafit),  RAL 8014 (brąz), RAL 9016 (biały),
 • Złoty dąb, Orzech, Winchester, Antracyt.

Opcja:

 • RAL (dowolny) ponad 200 kolorów,
 • Okleiny (Oregon, Macore, Ciemny dąb, Dąb bagienny, Black Cherry, Letnia wiśnia, Siena Rosso, Siena Noce, Sapeli Siena PL, Dark Green, Cream white, Anthracite Grey,Sildbergrau Metbrush silver, Antracyt quartz ,Dąb naturalny, Dąb rustykalny, Daglezja, Sheffield Oak Light,Sheffield Oak Brown, Sheffield Oak Grey,Black Ulti-mat, Earl Platin, Busch, Schwarzbraun, Woodec Turner Oak Malt, Woodec Sheffield Oak Alpine, Woodec Sheffield Oak Concrete, Umbragrau, Fenstergrau, Cremeweiss, Anthrazitgrau).

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Projektując bramy, myślimy przede wszystkim o bezpieczeństwie użytkowników. Nasze bramy są bezpieczne. Osiągnęliśmy to poprzez zastosowanie:

 • specjalnego kształtu krawędzi segmentów (które podczas przemieszczania się zabezpieczają przed przygnieceniem palców),
 • czujnika przeciążenia zintegrowanego w napędzie elektrycznym.

Bramy z oferty perfectstolarka gwarantują wiele lat eksploatacji. Zastosowane rozwiązania, zabezpieczają przed ewentualnym zerwaniem się lin nośnych lub pęknięciem sprężyn skrętnych, równoważących ciężar bramy.

Oferowane bramy garażowe segmentowe możemy podzielić na bramy:

 • ręczne (otwierane wewnątrz zasuwą lub obustronnie zamkiem bocznym),
 • automatyczne (sterowane pilotem).

Ilość dostępnych wariantów zabudowy bram, pozwala nam na instalowanie naszych produktów niemal we wszystkich obiektach. Zarówno w nowo budowanych, jaki i w tych, które należy dostosować do dzisiejszych standardów.


Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Bramy garażowe UniPro są bramami ciepłymi, a współczynnik U, który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość można uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym. Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Funkcjonalność i bezpieczeństwo:

 1. Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych.
 2. Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących.
 3. Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
 4. Uszczelnienia obwodowe zapewniają właściwą izolację termiczną i akustyczną.
 5. Zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
 6. Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda (opcja).

Sprawdź także inne bramy garażowe