Mieszkańcom Bydgoszczy i okolicznych miejscowości polecamy bramy garażowe segmentowe i przemysłowe renomowanych polskich marek NICE i WIŚNIOWSKI. Rozwiązania oferowane przez tych producentów są cenione przez wielu klientów. Przede wszystkim wynika to z solidności wykonania, nieprzeciętnej trwałości, atrakcyjnego wzornictwa, bezpieczeństwa użytkowania oraz przystępnych cen.

Bramy garażowe segmentowe z montażem w Bydgoszczy oferowane w Perfect Stolarka to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu miejscach. Znajdą swoje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, garażach wolnostojących, bryłach budynków, jak i garażach przemysłowych czy magazynach, w których jakość wykonania nawet najdrobniejszych elementów jest bardzo ważna. Inżynierowie zadbali o najwyższą jakość poprzez zastosowanie odpowiednich komponentów, natomiast nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o sprawny i fachowy montaż bram garażowych w Bydgoszczy i okolicach. 

Bramy garażowe segmentowe – wykonanie

Pancerz naszych bram wykonujemy ze specjalnie opracowanych segmentów, o grubościach od 40 mm do 60 mm. Są one ocynkowane i wykończone dowolnym lakierem RAL lub okleiną drewnopodobną. Wewnętrzne wzmocnienia panelu (w miejscu mocowania zawiasów) gwarantują odpowiednią sztywność całej konstrukcji. Wypełnienie paneli stanowi piana poliuretanowa o niskim współczynniku przenikania ciepła. Wypełnienie tego typu jest świetnym izolatorem termicznym i akustycznym. Między poszczególnymi segmentami jak i po całym obwodzie zastosowano specjalne uszczelki, gwarantujące odpowiednią izolację termiczną i akustyczną bramy.

Układ podnoszenia bramy segmentowej składa się z profili stalowych. Rolki zastosowane w układzie przeniesienia napędu, charakteryzują się cichą pracą. Dzięki zastosowaniu łożysk gwarantujemy bezproblemową eksploatację. 

W naszej ofercie dostępny jest cały szereg segmentowych bram garażowych z montażem w Bydgoszczy i okolicach. Dzięki temu znajdziesz u nas model w pełni zgodny z Twoimi preferencjami, a całym procesem instalacji bramy zajmą się dla Ciebie fachowcy. Mamy bramy garażowe z przetłoczeniami wąskimi, z przetłoczeniami szerokimi i bez przetłoczeń. Do tego oferujemy wysokiej jakości bramy segmentowe przeznaczone dla przemysłu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zgodnie z panującymi trendami, proponujemy całą gamę kolorów i oklein drewnopodobnych. Nasze bramy garażowe segmentowe są w pełni spójne z aktualną architekturą budynku i otoczenia, gwarantując estetyczny efekt końcowy.

Zewnętrzną powierzchnię bramy oferujemy w dwóch wariantach: woodgrain (struktura drewna) i smooth (gładka). Wewnętrzna powierzchnia bramy standardowo pozostaje wykonana w kolorze białym. Kolor i wzór każdej bramy może zostać wykonany w wersji standardowej lub rozszerzonej.

Standard:

 • RAL 7016 (grafit),  RAL 8014 (brąz), RAL 9016 (biały),
 • Złoty dąb, Orzech, Winchester, Antracyt.

Opcja:

 • RAL (dowolny) ponad 200 kolorów,
 • Okleiny (Oregon, Macore, Ciemny dąb, Dąb bagienny, Black Cherry, Letnia wiśnia, Siena Rosso, Siena Noce, Sapeli Siena PL, Dark Green, Cream white, Anthracite Grey, Sildbergrau Metbrush silver, Antracyt quartz, Dąb naturalny, Dąb rustykalny, Daglezja, Sheffield Oak Light, Sheffield Oak Brown, Sheffield Oak Grey, Black Ulti-mat, Earl Platin, Busch, Schwarzbraun, Woodec Turner Oak Malt, Woodec Sheffield Oak Alpine, Woodec Sheffield Oak Concrete, Umbragrau, Fenstergrau, Cremeweiss, Anthrazitgrau).

Bramy garażowe w Bydgoszczy – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Projektując bramy garażowe, myślimy przede wszystkim o bezpieczeństwie użytkowników. Nasze bramy segmentowe do garaży są w pełni bezpieczne, a osiągnęliśmy to poprzez zastosowanie:

 • specjalnego kształtu krawędzi segmentów (które podczas przemieszczania się zabezpieczają przed przygnieceniem palców),
 • czujnika przeciążenia zintegrowanego w napędzie elektrycznym.

Bramy z oferty Perfect Stolarka gwarantują wiele lat eksploatacji. Zastosowane rozwiązania, zabezpieczają przed ewentualnym zerwaniem się lin nośnych lub pęknięciem sprężyn skrętnych, równoważących ciężar bramy.

Oferowane bramy garażowe segmentowe możemy podzielić na bramy:

 • ręczne (otwierane wewnątrz zasuwą lub obustronnie zamkiem bocznym),
 • automatyczne (sterowane pilotem).

Liczba dostępnych wariantów zabudowy bram pozwala nam na instalowanie naszych produktów niemal we wszystkich obiektach – zarówno w nowo budowanych, jak i w tych, które należy dostosować do dzisiejszych standardów. Sprawdź, jak przebiega montaż bram w naszym wykonaniu.


Garażowe bramy segmentowe UniPro

Bramy garażowe segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Są one bramami ciepłymi, a współczynnik U, który uzyskują, jest porównywalny ze współczynnikiem, jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość można uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym. Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Funkcjonalność i bezpieczeństwo oferowanych przez nas bram garażowych UniPro z montażem na terenie Bydgoszczy i okolic opisaliśmy poniżej.

 1. Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych.
 2. Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących.
 3. Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
 4. Uszczelnienia obwodowe zapewniają właściwą izolację termiczną i akustyczną.
 5. Zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
 6. Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda (opcja).

Sprawdź także inne bramy garażowe, dostępne w ramach naszej oferty, w której znajdują się również okna i drzwi z opcją montażu w Bydgoszczy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów zainteresowanych inwestycją w profesjonalnie wykonaną i długowieczną stolarkę, taką jak drzwi na wymiar, rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe. Wszystkie wspomniane elementy domowego czy firmowego wyposażenia oferujemy rzecz jasna wraz z usługą fachowej montażu w Bydgoszczy oraz pobliskich miejscowościach. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!