Bramy garażowe uchylne to jedne z najbardziej popularnych rozwiązań. Prosta konstrukcja, sprawdzone rozwiązania mechaniczne, niezawodny osprzęt, gwarantują bezawaryjne działanie bramy.

O sukcesie bram uchylnych decyduje bardzo przystępna cena i solidna konstrukcja. W naszej ofercie dostępny jest cały szereg uchylnych bram garażowych, dzięki czemu znajdziesz model w pełni zgodny z Twoimi preferencjami.

Bramy garażowe uchylne – tanie, komfortowe, bezpieczne i ciche!

Bramy uchylne będące w ofercie Perfect Stolarka Bydgoszcz to nasz najprostszy w obsłudze produkt.

Otwieranie i zamykanie następuje ruchem wahadłowym. Poszycie zewnętrzne wykonane ze stali ocynkowanej jest dostępne w kilku interesujących wzorach. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów RAL oraz popularnych laminatów drewnopodobnych (złoty dąb, orzech).

Nasze bramy są niezwykle ciche. Zawdzięczają to lekkobieżnym rolkom prowadzącym, które dzięki obsadzeniu w stabilnej ościeżnicy, gwarantują bezgłośną obsługę. Za przeniesienie napędu odpowiada (standardowo) system sprężyn naciągowych. Dzięki odpowiednio dobranej ilości sprężyn, użytkowanie staje się przyjemnością. Każdą z bram możemy dodatkowo wyposażyć w silnik który podniesie komfort obsługi. Za bezpieczeństwo bramy odpowiada poszycie z blachy, oraz zamek z klamką, ryglowany atestowaną wkładką.

Bramy uchylane zamontujemy wszędzie, zarówno w nowych otworach garażowych, jak i przeznaczonych do renowacji.

Najbardziej wymagającym klientom oferujemy szereg opcji dodatkowych: automatyka, ocieplenie bramy, dodatkowe drzwi przejściowe, aplikacje ozdobne.

Dzięki opcjonalnemu ociepleniu płaszcza, bramy sprawdzą  się w każdych warunkach, zarówno w garażu wolnostojącym jak i w garażu w bryle budynku.

Z opinii naszych klientów wiemy, że nasze bramy są użytkowane latami bez awarii i uciążliwych serwisów. Warto zaufać sprawdzonym rozwiązaniom, oferowanym przez fachowców od bram w Perfect Stolarka Bydgoszcz.


Bramy uchylne WIŚNIOWSKI to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

Sprawdź także inne bramy garażowe oferowane przez Perfect Stolarkę.

Brama uchylna Connect