Mieszkańcom Bydgoszczy i okolicznych miejscowości polecamy bramy garażowe segmentowe i przemysłowe renomowanych polskich marek NICE i WIŚNIOWSKI. Rozwiązania oferowane przez tych producentów są cenione przez wielu klientów. Przede wszystkim wynika to z solidności wykonania, nieprzeciętnej trwałości, atrakcyjnego wzornictwa, bezpieczeństwa użytkowania oraz przystępnych cen.

W naszej ofercie dostępny jest cały szereg segmentowych bram garażowych. Dzięki temu znajdziesz model w pełni zgodny z Twoimi preferencjami. Mamy bramy garażowe z przetłoczeniami wąskimi, z przetłoczeniami szerokimi i bez przetłoczeń. Do tego oferujemy wysokiej jakości bramy segmentowe przeznaczone dla przemysłu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zgodnie z panującymi trendami, proponujemy całą gamę kolorów i oklein drewnopodobnych. Nasze bramy segmentowe są w pełni spójne z aktualną architekturą budynku i otoczenia, gwarantując estetyczny efekt.

Bramy garażowe segmentowe oferowane w Perfect Stolarka to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu miejscach. Znajdą swoje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, garażach wolnostojących, bryłach budynków oraz garażach przemysłowych czy w magazynach.


Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Bramy garażowe UniPro są bramami ciepłymi, a współczynnik U, który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość można uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym. Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Sprawdź także inne bramy garażowe

BRAMA SEGMENTOWA UniPro