Zdajemy sobie sprawę, że wielu mieszkańców Bydgoszczy, nie ma czasu na szukanie sprawdzonych jakościowo drzwi. Dobrze dobrane wpływają na codzienny komfort użytkowania i satysfakcję. Jesteśmy przekonani, że docenią państwo staranność wykonania i jakość zaoferowanych przez nas produktów.

Perfect Stolarka – drzwi na wymiar Bydgoszcz!

Firma Perfect Stolarka zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych w Bydgoszczy. Nasi pracownicy chętnie doradzą, zaproponują najkorzystniejsze cenowo rozwiązania. Współpracujemy wyłącznie z autoryzowanymi ekipami montażowymi. Dzięki temu będziesz miał pewność, że drzwi zostaną zamontowane prawidłowo, zachowają szczelność i będą służyć przez wiele lat. Obserwujemy rynek, słuchamy klientów i współdziałamy z nimi. To wszystko sprawia że jesteśmy fachowcami w dziedzinie stolarki w Bydgoszczy.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to jeden z kluczowych elementów zabezpieczenia termicznego domu. Najprościej możemy je definiować jako przegrodę oddzielającą strefę zewnętrzną od wewnętrznej. Ich podstawową funkcją jest zabezpieczenie wnętrza domu przed utratą ciepła. Poza tym, oddzielają domowników od świata zewnętrznego, dając poczucie bezpieczeństwa oraz chroniąc dom przed włamaniem. Decydując się na zakup i usługę wymiany warto wybrać mądrze. Sam zakup wiąże się najczęściej z większym kosztem i jest to decyzja podejmowana na dłuższy czas. Dlatego warto wybrać takie, które zapewnią domownikom bezpieczeństwo, codzienną wygodę użytkowania oraz komfort akustyczny i cieplny.

Szeroka oferta, niskie ceny!

Warto pamiętać, że wysokiej jakości drzwi nie tylko chronią i izolują termicznie. Są ważnym elementem wykończenia każdego domu. Powinny być spójne z oknami, bramą i elewacją. Dlatego zanim zdecydujesz się na konkretny wzór, warto wziąć pod uwagę styl, w którym urządzony jest dom, a także własne indywidualne potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Nasza oferta jest szeroka. W asortymencie Perfect Stolarka znajdują się drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z naświetlem bocznym i górnym – w wielu wersjach stylistycznych i kolorystycznych. Posiadamy także produkty spełniające kryteria programu Czyste Powietrze oraz najnowsze wymogi budowlane zgodne w WT 2021.

Każdy, kto stanął przed wyborem zakupu drzwi, wie jak trudne to zadanie. Dlatego nasi specjaliści wybrali wyłącznie oferty renomowanych producentów – WIKĘD, GERDA, POLSTAR, MARTOM, DOORSY, ERKADO.

Jak mądrze wybrać drzwi – na co zwrócić uwagę?

 • Jakość produktu i wytrzymałość.

Stawiamy na bezpieczeństwo domowników. Warto wybrać drzwi o stabilnej i trwałej konstrukcji, opartej na ramiaku. Zapewni ona wytrzymałość mechaniczną i odporność na włamanie. Wysokiej jakości mechanizmy zamków i wkładek gwarantują prawidłowe działanie. Dzięki nim zawsze wejdziesz i wyjdziesz z domu. Warto kupić drzwi wyposażone w dodatkową progową przylgę, która zapewni izolację termiczną dolnej części ościeżnicy i progu. Szczelność połączenia skrzydła z ościeżnicą zapewnią uszczelki EPDM, które są odporne na starzenie, oraz zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach.

 • Wysoka izolacja termiczna i akustyczna.

Ważną kwestią przy wyborze drzwi jest ich izolacyjność termiczna – czyli ochrona przed wiatrem i zimnem oraz dochodzącym z zewnątrz hałasem. Warto wybierać grubsze, cieplejsze skrzydło, wypełnione pianą poliuretanową, która nie tylko świetnie izoluje ale również wzmacnia konstrukcję wypełniając ją szczelnie. W drzwiach z przeszkleniem wybierajmy pakiety trzyszybowe. Warto doposażyć pakiet szybowy w ciepłą ramkę, która dodatkowo obniży współczynnik przenikania termicznego. Decydując się na ciepłe i ciche, wybierzmy ościeżnice aluminiowe lub kompozytowe – są znacznie cieplejsze od stalowych, zapewniają lepszą statykę i oferują większą liczbę uszczelek.

Jak szybko sprawdzić parametry? Jest na to prosty sposób. W branży budowlanej istnieją uniwersalne oznaczenia, które informują nas, że  konstrukcja drzwi będzie odpowiednio ciepła i trwała. Współczynnik przenikania ciepła U nie powinien przekraczać 1,3 W/(m2·K), a dobra izolacja akustyczna to dziś minimum 30 dB.

 • Estetyka, design.

Drzwi zewnętrzne oferują dziś wzornictwo na najwyższym poziomie. Mariaż technologii i designu sprawia, że kupiony produkt stanowi także element wystroju. Do wyboru są nie tylko rodzaje surowca ale także kolor lakieru, okleiny, styl klamek, oraz detale takie jak antaby, podświetlenie led, przeszklenia, metaloplastyka.

Szukasz dobrej oferty drzwi zewnętrznych w Bydgoszczy, zapraszamy. Wybór drzwi w Perfect Stolarka jest naprawdę duży. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Klientów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy: biuro@perfectstolarka.pl, ul. Bracka 3, Białe Błota 86-005.

Drzwi wewnętrzne

Masz dość jeżdżenia po marketach budowlanych? Szukasz sprawdzonego salonu w Bydgoszczy? Idealnie trafiłeś. Firma Perfect Stolarka zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem drzwi na terenie Bydgoszczy i okolic. Posiadamy szeroką ofertę drzwi renomowanych producentów – Erkado, DRE, Porta, Vasco Doors, Polskone, Invado, Verte.

W Perfect Stolarka stawiamy na profesjonalną obsługę i dobrej jakości towar. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi znać się na drzwiach. Dlatego oferujemy możliwość umówienia bezpłatnej wizyty naszego doradcy, który pomoże w wybraniu idealnych drzwi oraz wykonana niezbędne pomiary.

Bydgoszcz – oferta na zamówienie z montażem

Drzwi wewnętrzne pełnią funkcję podziału pomieszczeń. Nadają im charakter i tworzą wystrój całego domu. Posiadamy w ofercie drzwi o różnym przeznaczeniu, między innymi do pokoju, kuchni, łazienki. Niezależnie od wyboru każde będą nadawać wnętrzu indywidualnego charakteru.

Mogą też pełnić specjalne funkcje takie, jak:

 • wyciszenie poprzez zastosowanie wkładu akustycznego,
 • izolacja od intensywnych zapachów – poprzez dodanie progu samoopadającego,
 • doświetlenie pomieszczeń – poprzez zastosowanie lustra,
 • komunikacja – poprzez zastosowanie farby tablicowej na części skrzydła.

Możemy je podzielić ze względu na sposób otwierania:

 • Rozwierne, jedno lub dwuskrzydłowe –  skrzydło zawieszone jest na zawiasach. Przy wyborze drzwi rozwiernych należy pamiętać o wyborze między drzwiami lewymi (zawias po lewej stronie) oraz prawymi (zawias po prawej stronie). Mamy do wyboru skrzydła z widoczną przylgą (wcięcie, wręb który wchodzi w ościeżnicę) oraz bezprzylgowe (skrzydło zlicowane z ościeżnicą). Do skrzydeł rozwiernych możemy zastosować ościeżnice stałe (blokowe), ościeżnice regulowane, oraz niewidoczne do zabudowy karton-gips,
 • Przesuwne, jedno lub dwuskrzydłowe – skrzydło zawieszone jest na szynie. System drzwi przesuwnych jest idealnym rozwiązaniem w przypadku niedostatecznej ilości miejsca lub braku możliwości zastosowania tradycyjnych. Drzwi przesuwne doskonale sprawdzą się  jako przejście do garderoby czy np.  zabezpieczenie schowka na pralkę. Możemy wybrać system chowanych w ścianę „system chowany” oraz tradycyjny „system naścienny”, w wersji z ościeżnicą tunelową lub bez. Nowością są systemy drzwi przesuwnych typu LOFT oraz MAGIC. Oba charakteryzują się minimalistycznymi wymiarami oraz prostotą wykonania,
 • Łamane – w tym przypadku skrzydło podzielone jest na pół. Elementy połączone są specjalnymi zawiasami. Skrzydło porusza się poprzez mechanizm przesuwu, ukryty w górnej belce. Skrzydło „łamie” się, składając na pół, po czym chowa w świetle przejścia,
 • Z ukrytą ościeżnicą – w tym przypadku widzimy wyłącznie skrzydło. Ościeżnica schowana jest w zabudowie gispowo-kartonowej. W ten sposób drzwi i ściana tworzą jednolitą powierzchnię. Takie rozwiązanie zyskuje na popularności. Drzwi z ukrytą ościeżnicą znajdziemy nie tylko w modnie zaprojektowanych wnętrzach. Coraz częściej sięgają po nie biura oraz instytucje. W ofercie posiadamy skrzydła pokryte okleinami oraz specjalną farbą podkładową, która umożliwia pomalowanie ich w kolorze ściany,
 • Techniczne, które posiadają szereg specjalistycznych rozwiązań, dzięki którym mogą być użytkowane wszędzie tam gdzie tradycyjne konstrukcje nie znajdą zastosowania. Szeroki wachlarz możliwości pozwala inwestorom i architektom, dopasowywać je pod indywidualne potrzeby odbiorców oraz wymagające inwestycje. Oferujemy drzwi antywłamaniowe, ognioodporne, dymoszczelne, dźwiękoszczelne.

Polecani producenci drzwi wewnętrznych

 • ERKADO –  uznany polski producent. Jego specjalnością jest produkcja drzwi okleinowanych, laminowanych oraz lakierowanych. Producent podzielił konstrukcje na ramowe, płytowe, przesuwne oraz szklane. Wyroby Erkado charakteryzują się trwałą konstrukcją z pełnego MDF. Całość konstrukcji pokryto okleiną Greko oraz laminatami. Przy produkcji stosują nową technologię okleinowania, polegającą na schowaniu połączeń okleiny ( w podszybiu). Zwarta mocna konstrukcja, znaczna waga skrzydła, trzy zawiasy czopowe z regulacją, możliwość wyboru bezpiecznego szklenia, estetyka – to gwarancja dobrego wyrobu którym z pewnością są drzwi Erkado.
 • DRE – ten producent posiada ponadprzeciętny wybór stolarki wewnętrznej, dostosowanej do zasobności każdego portfela. Oferuje drzwi ramowe, płytowe i szklane. Powierzchnie wykańczane są poprzez malowanie, okleinowanie, fornirowanie oraz laminaty drewnopodobne i RAL. Firma DRE opracowała systemy drzwi przesuwnych i z ukrytą ościeżnicą. W ofercie tego uznanego producenta nie zabrakło również drzwi technicznych w tym PPOŻ z szybą ognioodporną oraz pęczniejącymi uszczelkami. DRE oferuje również wysokiej klasy dodatki m. in klamki, listwy przypodłogowe. Różnorodność oferty, szeroki wybór pokryć, terminowość to duża zaleta tego producenta.
 • PORTA – to wysokiej jakości drzwi wewnętrzne oraz techniczne w atrakcyjnej kolorystyce. Oferta należy do najczęstszych wyborów naszych klientów. Ze względu na rozbudowane możliwości dostosowania parametrów wyrobów, PORTA idealnie odpowiada na wymagające i oryginalne projekty. Firma Perfect Stolarka sprzedaje produkty PORTA wszystkich typów m.in. pokojowe, wejściowe do mieszkań, łamane oraz suwne. Warto wspomnieć że równie często klienci decydują się na wybór drzwi metalowych – idealnych do garaży czy kotłowni. Uzupełnieniem oferty są ościeżnice przylgowe, bezprzylgowe, klamki oraz tuleje wentylacyjne.

Decydując się na zakup wraz z montażem znacząco zredukujesz koszty. Montaż zlecony na podstawie umowy z Perfect Stolarka to preferencyjna stawka 8% podatku VAT, zamiast 23%. Warto wybrać mądrze, warto wybrać ofertę drzwi wewnętrznych w Bydgoszczy od Perfect Stolarka.