DRE to obecnie jeden z wiodących producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Ponadczasowe wzornictwo, unikalne technologie i podążanie za światowymi trendami to podstawowe cechy charakteryzujące produkty tej marki.

DRE tworząc najnowsze kolekcje dąży, by oferowane produkty nie tylko dopasowywały się do wnętrz ale również do osób które w nich przebywają. Co wyróżnia markę DRE na tle konkurencji? Wyjątkowa estetyka, dbałość o najdrobniejszy szczegół, wysoka jakość użytych materiałów oraz nietuzinkowość modeli.

Poznaj ich drzwi wewnętrzne pokojowe, drzwi wewnętrzne do łazienki, drzwi szklane, systemy przesuwne i inne typy drzwi DRE. Dla klientów z Bydgoszczy przygotowaliśmy specjalną ofertę drzwi DRE z montażem.

Drzwi wewnętrzne Bydgoszcz – DRE

W ofercie DRE znajdziesz drzwi wewnętrzne różniące się konstrukcją;

  • Drzwi DRE ramowe – jak wskazuje nazwa, drzwi opierają się na konstrukcji przypominającej ramę (składającą się z dwóch poziomych i dwóch pionowych belek). Wypełnienie konstrukcji ramowej stanowią tzw. panele lub poprzeczki. Panele najczęściej wykonuje się z drewna lub szkła. Dostępne są panele różniące się kształtem oraz grubością. Drzwi ramowe dzięki stabilnej konstrukcji mają zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu np. biura, miejsca użyteczności publicznej.
  • Drzwi DRE płytowe – rdzeń stanowi szkielet w formie ramiaka. Ramiak przykryty został płytami MDF lub HDF. Powierzchnia gotowych drzwi staje się płaska, a łączenia ramy praktycznie niewidoczne. Wypełnienie drzwi stanowi wkład stabilizujący tzw. plaster miodu, rzadziej płyta wiórowa otworowa.
     
  • Drzwi DRE malowane – dostępne w różnych wariantach wypełnienia. Do lakierowania DRE wykorzystuje wyłącznie ekologiczne farby z atestem. Oferta producenta obejmuje bogatą ofertę drzwi lakierowanych w gamie kolorów z palety RAL i NCS. Specjalnie dobrane lakiery wyróżniają się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Dzięki zastosowaniu trwałych pigmentów lakierowane drzwi DRE nie tracą na atrakcyjności przez długie lata.
  • Drzwi DRE połyskowe – dostępne w różnych wariantach wypełnienia. Drzwi w połysku to odpowiedź DRE na rosnące wymagania rynku. Specjalna folia, którą pokryte są drzwi odbijając światło, optycznie powiększa pomieszczenie, dając przy tym wrażenie głębi.

W Perfect Stolarka doradzimy i pomożemy Ci znaleźć drzwi wewnętrzne DRE, które będą idealnym rozwiązaniem dla twojego domu i mieszkania. Dopełnieniem kolekcji drzwi wewnętrznych są drzwi wejściowe. Drzwi wewnętrzne wejściowe DRE wykonane z ramy, która dodatkowo wzmocniona jest płaskownikami stalowymi i wypełniona płytą wiórową otworową. Warstwę wierzchnią drzwi stanowi płyta HDF – płaska lub z frezowana. Producent oferuje drzwi wewnętrzne oraz wejściowe w tej samej gamie kolorystycznej, co dodatkowo podnosi atrakcyjność oferty. Drzwi wejściowe DRE są ciche i bezpieczne. System zamków i zasuwnic gwarantuje bezpieczeństwo.

DRE Bydgoszcz – szybki termin realizacji

Jesteś wymagającym klientem i nie znalazłeś drzwi dla siebie? Sprawdź ofertę drzwi szklanych DRE.

Drzwi szklane są ciekawym akcentem we wszystkich wnętrzach. Tafla, z której zbudowane są drzwi, wykonana jest z kilku gatunków szkła. Do najpopularniejszych można zaliczyć drzwi szklane, wykonane z szyby hartowanej przezroczystej lub matowej. Lubisz nietuzinkowe wnętrza? Wybierz drzwi szklane DRE i ciesz się promieniami słońca w pomieszczeniach, które zwykle są ciemne i ponure. Drzwi szklane to również idealne rozwiązanie w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wilgocią. Drzwi szklane to uniwersalne rozwiązanie. Równie dobrze sprawdzą się jako reprezentacyjne wejście do gabinetu jak i fantazyjne drzwi do pokoju zbuntowanego nastolatka.

Jeżeli nadal nie jesteś pewien, które drzwi DRE będą najlepiej pasować do twojego mieszkania, koniecznie odwiedź nasz salon mieszczący się w Białych Błotach. Firma Perfect Stolarka to miejsce, w którym poczujesz się jak w domu, Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego modelu. Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie.