Oferujemy wysokiej jakości drzwi zewnętrzne do domu lub mieszkania w konkurencyjnych cenach. Klientom z Bydgoszczy polecamy drzwi zewnętrzne renomowanych marek.

Dobre drzwi to gwarancja jakości na lata. Kupione drzwi możemy dowieźć oraz zamontować. W ofercie naszej rodzinnej firmy znajdują się drzwi zewnętrzne PCV, drewniane, stalowe i aluminiowe. Mogą być one wykończone drewnem, fornirem, laminatami RENOLIT lub indywidualnie pod zamówienie w bogatej palecie RAL, NCS.

Oferujemy drzwi zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, które spełniają polską normę. Posiadamy duży wybór drzwi z przeszkleniami oraz konstrukcje pod wymiar (nawet w nietypowych rozmiarach – w tym możliwość skrócenia, oraz wykonania drzwi co do centymetra).

Koniecznie sprawdź kolekcję drzwi drewnianych Doors, Erkado, stalowych Wikęd, KMT, Polstar, Gerda oraz aluminiowych Ponzio. Dzięki szerokiej ofercie mamy możliwość wyboru między wariantem drzwi akustycznych, antywłamaniowych, pasywnych oraz ognioodpornych.

Zakup drzwi w Perfectstolarka to gwarancja solidność i wieloletnie użytkowanie, a także estetyczny design. Stawiamy na jakość oraz trwałość naszych towarów. Ponadto świadczymy usługi montażu drzwi w domach, mieszkaniach, firmach oraz miejscach i instytucjach publicznych. Usługi wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nasze montaże są na najwyższym poziomie.

Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę! Najwyższa jakość w najniższej cenie.

Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny wybór w każdym domu – zapraszamy do kontaktu!

drzwi zewnętrzne Torres
drzwi zewnętrzne Torres
drzwi zewnętrzne Azara
drzwi zewnętrzne Stark
drzwi zewnętrzne Phoenix
drzwi zewnętrzne Lemos
drzwi zewnętrzne Alvarado
drzwi zewnętrzne Galileo