Wspólnota planuje remont klatek schodowych? A może przymierzasz się do remontu korytarza? W Perfect Stolarka wiemy, że remont to wyzwanie! Masz za dużo na głowie i zapomniałeś o drzwiach wejściowych? Nie martw się! Przygotowaliśmy drzwi wewnętrzne wejściowe specjalnie dla Ciebie! Mamy drzwi wewnątrz klatkowe dostępne od ręki. Jesteśmy w stanie zrealizować montaż zamówionych drzwi nawet w ciągu 10 dni roboczych.

Drzwi wewnętrzne wejściowe do mieszkań Bydgoszcz – bezpieczne i ciche!

Wprowadzając ofertę drzwi z magazynu, opieraliśmy się na solidnych wyrobach renomowanych polskich producentów. Najlepiej oceniacie Państwo wyroby marki PORTA oraz WIKĘD. Cieszy nas ten wybór. Obie marki to przystępna cena i fantastyczna jakość. Jesteśmy przekonani, że drzwi z naszej oferty doskonale wpiszą się w wystrój każdego mieszkania. Obaj producenci wyposażyli drzwi w solidne zamki oraz antywłamaniowe klamki. Niezależnie od wyboru w każdych drzwiach możemy zamontować wizjer szerokokątny lub elektroniczny.

Ważna informacja! Drzwi wewnętrzne wejściowe od ręki przeznaczone do mieszkań, oferujemy wyłącznie w wybranych konfiguracjach. Zamawiając z oferty drzwi magazynowych koniecznie zwróć uwagę na dostępność rozmiaru, stronę otwierania i kolor oferowanych modeli.

Sprawdź także: drzwi zewnętrzne do mieszkania

Dostępne modele:

  • Wikęd PREMIUM to najchętniej kupowane w naszym salonie drzwi. Bazę stanowi skrzydło grubości 54mm oparte na ramiaku, wypełnione pianą poliuretanową (PUR). Konstrukcja zapewnia dobre parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Od strony klamki drzwi chroni zamek hakowy wielopunktowy oraz dodatkowy górny zamek. Zawiasy zabezpieczono bolcami antywyważeniowymi. Dzięki zastosowaniu regulacji blachy zaczepowej zamka oraz regulacji zawiasów masz pewność, że drzwi pozostaną ciepłe i ciche. Producent oferuje wyłącznie sprawdzone rozwiązania takie jak wkładki marki Wilka oraz klamki AXA.

Dostępne od ręki: WIKĘD PREMIUM wzór 1 złoty dąb,orzech, antracyt

  • Acero to polskie drzwi wykonane z dobrych materiałów. Są niezwykle trwałe co zapewnia niezawodność użytkowania. Drzwi stanowią przeciwieństwo towarów „made in china”. Cechują się dużą odpornością na włamanie, a co za tym idzie – możemy czuć się bezpiecznie! Bazę drzwi stanowi skrzydło grubości 55mm wypełnione polistyrenem spienionym. Uszczelka w skrzydle i ościeżnicy to gwarancja komfortu akustycznego i termicznego. Drzwi marki Acero to optymalna propozycja dla ludzi szukających bardzo dobrej ceny oraz jakości wykonania.

Dostępne od ręki: ACERO 55 wzór T21, T20, gładkie złoty dąb,orzech, antracyt

  • Erkado to przede wszystkim dobry asortyment drzwi wykonanych z MDF. Dlatego nie mogło ich zabraknąć również u nas. Drzwi wewnątrz klatkowe HERSE SET przeznaczone są do budownictwa użyteczności publicznej i mieszkaniowej. Bazę stanowi skrzydło 46mm z płyty Homalight, pokryte dwiema warstwami HDF oraz dodatkowo wzmocnione ceownikiem. Drzwi zabezpieczono dwoma niezależnymi zamkami oraz bolcami antywyważeniowymi. Izolacyjność akustyczna drzwi na poziomie Rw = 32 dB sprawia, że idealnie nadają się jako drzwi wejściowe do mieszkania. 

Dostępne od ręki: FUERTE SET pełne orzech greko, biały premium, klosz. Dostępne od ręki: FUERTE ALU SET pełne orzech greko, biały premium, klosz.

W przypadku braku możliwości odwiedzenia nas w salonie przy ulicy Brackiej 3 w Białych Błotach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możecie u nas zamówić bezpłatny i niezobowiązujący pomiar.