Kończysz remont, odwiedziłeś wszystkie markety budowlane w Bydgoszczy i nadal nie zamówiłeś wymarzonych drzwi? Jeżeli nie masz czasu czekać na wybrane drzwi wewnętrzne cztery, sześć a nawet dziesięć tygodni, dobrze trafiłeś. Posiadamy w ofercie bogaty stan magazynowy.

Jesteśmy w stanie zrealizować montaż zamówionych drzwi, nawet w ciągu 10 dni roboczych.

Przygotowując ofertę drzwi, opieraliśmy się na Państwa opiniach i modelach cieszących się największym zainteresowaniem. Proponowane drzwi wewnętrzne to mariaż bardzo przystępnej ceny, świetnej jakości i solidności wykonania. Nasza oferta składa się z drzwi o ponadczasowym i modnym wzornictwie oraz kolorystyce cieszącej się największym zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że nasze drzwi doskonale wpiszą się w wystrój mieszkania i stworzą harmonijną całość.

Ważne! Drzwi wewnętrzne od ręki oferujemy wyłącznie w wybranych parametrach i konfiguracjach. Wybierając z oferty drzwi wewnętrznych dostępnych w magazynie, należy zwrócić uwagę na dostępność rozmiaru i kolorystyki. Ważny jest również kierunek oraz rodzaj zamka. Każde z drzwi dostępnych od ręki, posiadamy również w wersji na zamówienie, w pełnej ofercie kolorystycznej i wszystkich oferowanych przez producenta rozmiarach i kierunkach.

Drzwi wewnętrzne czołowych producentów!

  • Drzwi wewnętrzne od ręki, Erkado – wyróżniają się trwałą konstrukcją. Materiał, z którego wykonano ramiak drzwi oraz przewiązki to pełen MDF. Konstrukcja jest mocna i ciężka. Niewidoczne połączenie okleiny znacząco wpływa na estetykę. Postawiliśmy na model Magnolia w trzech wzorach: skrzydło szklone pokojowe (MAGNOLIA1), skrzydło łazienkowe z zamkiem WC i podcięciem (MAGNOLIA 4) oraz zawsze modne skrzydło pełne (MAGNOLIA 8).Kolorystyka to uniwersalny biały idealnie pasujący do tych drzwi, modny klon szary oraz ciepły klasyczny orzech. Ofertę drzwi od ręki uzupełniają: model SOL w okleinie dąb greko, model NIBELA, dostępny w okleinie orzech i dąb greko.
  • Drzwi wewnętrzne od ręki, DRE – ta firma to czołowy polski producent drzwi wewnętrznych. Można by opisać najwyższą jakość stosowanych materiałów, my jednak skupiliśmy się na wyjątkowym wzornictwie drzwi. Każde z ponad 300 modeli oferowanych przez tego producenta ma niespotykany wygląd i indywidualny charakter. Ciekawostką jest lakiernia, która rozszerzy asortyment DRE. Portfolio drzwi rozciąga się od modeli klasycznych poprzez nowoczesne, kończąc na tak zwanych drzwiach z wyższej półki. Wybraliśmy drzwi, które były najmodniejsze w ubiegłym sezonie, np. Model VERSO w matowym odcieniu bieli oraz sosny białej. W naszej ofercie nie mogliśmy pominąć drzwi z chowaną ościeżnicą modelu SARA ECO. Oferowane skrzydło pokryte jest specjalnym gruntem do dalszego malowania w dowolnie wybranym kolorze.
  • Drzwi wewnętrzne od ręki, PORTA – Porta jest kreatorem trendów w stolarce drzwiowej. Markę cechuje nowoczesne podejście, solidność i jakość oferowanych produktów. Specjaliści z Porta tworząc drzwi kierują się pasją i profesjonalizmem. Porta stawia na inwestycje. Ich produkty możemy spotkać w halach sportowych, pływalniach, magazynach i biurowcach. Ofertę rozbudowaliśmy o markę VERTE której właścicielem jest PORTA. Drzwi VERTE, to ciekawa i atrakcyjna linia produktów, które cechują się atrakcyjnym wyglądem w stosunku do niskiej ceny. Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonej konstrukcji, atrakcyjnych wzorów w modnych kolorach linia VERTE skierowana jest dla Państwa. Z drzwi PORTA wybraliśmy klasyczny model ROYAL w zawsze modnym białym kolorze, oraz nieco droższe VECTOR T oraz VECTOR E pokryte białym lakierem premium. Ofertę zamykamy ofertą VERTE HOME G.4 w odcieniu portadecor-biały.

Zapraszamy w Perfect Stolarka znajdziesz drzwi dostępne od ręki.

Jesteśmy przekonani, że oferta przypadnie Państwu do gustu, zapraszamy do składania zamówień. Oferujemy profesjonalny i tani montaż zakupionych drzwi na terenie Bydgoszczy.