Szukasz drzwi zewnętrznych i trafiła Ci się okazja w markecie? A może kusi Cię wyprzedaż towaru z ekspozycji? Ostatnia przeceniona sztuka? Zakup drzwi wejściowych i zlecenie usługi montażu dwóm różnym firmom, niesie za sobą duże ryzyko. Ważne! Ponad 70% reklamacji jest odrzucanych przez producentów ze względu na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku niewłaściwego montażu. Jak znaleźć sprawdzonego dostawcę, który jednocześnie zagwarantuje montaż drzwi zewnętrznych w Bydgoszczy i okolicach?

Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w korzystnej cenie!

Jeżeli szukasz dobrych drzwi w rozsądnej cenie, koniecznie sprawdź naszą ofertę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych z montażem w Bydgoszczy i innych pobliskich miejscowościach. Firma Perfect Stolarka to znany i ceniony na bydgoskim rynku dystrybutor drzwi. Jedną z naszych specjalności są drzwi zewnętrzne WIKĘD. Zapewniamy naszym Klientom fachowe doradztwo, rzetelny pomiar oraz profesjonalny i schludny montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Naszą siłą jest doświadczenie. Kupując drzwi dostępne w naszej szerokiej ofercie, nie zapomnij zapytać o montaż. Zajmiemy się wszystkim od A do Z w korzystnej cenie, ponieważ zakup drzwi z usługą montażu wiąże się dla Ciebie z oszczędnością – zapłacisz tylko 8% podatku VAT (obniżona stawka podatku VAT dotyczy Klientów indywidualnych, nieprowadzących działalności gospodarczej, oraz usług montażu na cele budownictwa mieszkaniowego do 300 m2). Zapoznaj się z katalogami drzwi wewnętrznych i zewnętrznych i zamów montaż w Bydgoszczy i okolicach bez zbędnego naruszana swojego budżetu!

Montaż drzwi zewnętrznych Bydgoszcz - sprawdzony wykonawca | PerfectStolarka.pl


Nowoczesne drzwi stalowe Bydgoszcz, Nakło, Szubin.

Rozpoczynając wykańczanie domu, jedną z pierwszych decyzji do podjęcia będzie wybór okien, drzwi oraz bramy garażowej. Podejmując decyzję odnośnie zakupu drzwi, należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem. Dlatego warto wybrać bezpieczne i szczelne drzwi na wymiar – idealnie dopasowane do potrzeb swojego domu czy firmy. Żeby drzwi zewnętrzne mogły pełnić swoją rolę, potrzebny jest ich prawidłowy montaż.

Montaż drzwi zewnętrznych w budynku w stanie surowym – montaż podstawowy

Firma Perfect Stolarka rekomenduje montaż drzwi zewnętrznych wyposażonych w ościeżnicę pełną, wykonaną z kompozytu, drewna oraz aluminium. Drzwi zewnętrzne wyposażone w standardową ościeżnicę stalową (bez przegrody termicznej) mogą być montowane wyłącznie do pomieszczeń technicznych oraz garaży. W innym przypadku narażamy się na występowanie mostków termicznych, przemarzania, przewiewów i skraplania się pary wodnej wzdłuż ościeżnicy. Klasyczny (standardowy) montaż drzwi zewnętrznych polega na wstawieniu ich we wcześniej przygotowany otwór. Montaż mechaniczny polega na przytwierdzeniu ościeżnicy – przy pomocy odpowiednich dybli i kotew. Kolejnym krokiem jest uszczelnienie wolnych przestrzeni pomiędzy murem a ościeżnicą oraz progiem. Do wypełnienia szczelin stosowane są niskoprężne piany poliuretanowe. Próg osadzamy stabilnie, montując go na poszerzeniu (np. PVC, XPS, KLINARYT). Rekomendujemy zabezpieczenie piany poliuretanowej klejem do styropianu. Klej nie tylko zabezpieczy pianę przed działaniem promieni UV, ale zapobiegnie również wnikaniu wilgoci. Eksperciz Perfect Stolarka zwracają uwagę, że montaż przy użyciu wyłącznie piany poliuretanowej nie gwarantuje szczelności drzwi! Znamy się na rzeczy i oferujemy drzwi zewnętrzne z montażem na terenie Bydgoszczy i okolic, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Montaż drzwi w budynku w stanie surowym – montaż ciepły, szczelny, warstwowy

Największą różnicę pomiędzy ciepłym a standardowym montażem drzwi stanowi dodatkowe uszczelnienie. Standardowy montaż nie obejmuje zabezpieczenia piany poliuretanowej. W przypadku montażu warstwowego dochodzi folia paroszczelna oraz paroprzepuszczalna. Szczelny montaż zabezpiecza pianę poliuretanową przed wnikaniem wilgoci oraz degradacją promieniami UV. Tym samym gwarantuje wysoką szczelność połączenia. Do uszczelnienia stosujemy wklejaną od środka folię paroszczelną oraz zewnętrzną paroprzepuszczalną. Zadaniem folii jest odpowiednie odprowadzenie wilgoci oraz zapobieganie jej ponownemu wnikaniu. Warstwowy, szczelny montaż jest jedynym rekomendowanym przez ekspertów z Perfect Stolarka. Jeżeli zdecydowałeś się wybrać ciepły montaż drzwi, niezbędne będzie odpowiednie przygotowanie otworu. Jeżeli budujesz pasywny dom i oczekujesz najlepszych parametrów, skontaktuj się z naszym doradcą. Przygotuje on ofertę specjalnie dla Ciebie. Dla Klientów z Bydgoszczy, Nakła i Szubina przygotowaliśmy specjalną ofertę drzwi zewnętrznych z montażem:

  • drzwi zewnętrzne aluminiowe (PONZIO, WIŚNIOWSKI, WIKĘD),
  • drzwi zewnętrzne stalowe (ERKADO, WIKĘD, POLSTAR, PORTA),
  • drzwi zewnętrzne drewniane (ERKADO, DOORSY, WITRAŻ),
  • drzwi wejściowe do mieszkań (WIKĘD, GERDA, POLSTAR),
  • drzwi techniczne (STALPRODUKT, PORTA),
  • drzwi przeciwpożarowe (EI 30, EI 60).

Poza tym oferujemy oczywiście również fachowy i szybki montaż drzwi wewnętrznych w Bydgoszczy oraz pobliskich miejscowościach, a ponadto zamówisz u nas z montażem również: okna drewniane, okna aluminiowe, rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe. Dla klientów zainteresowanych inwestycją w stolarkę okienną przygotowaliśmy obszerny artykuł, w którym tłumaczymy, jak działa nasz cennik okien w Bydgoszczy. Zachęcamy do lektury, a w razie jakichkolwiek pytań dot. naszej oferty – do kontaktu!