Szukasz drzwi zewnętrznych i trafiła Ci się okazja w markecie? A może wyprzedaż ekspozycji? Ostatnia przeceniona sztuka? Zakup drzwi wejściowych i zlecenie usługi montażu dwóm różnym firmom, niesie za sobą duże ryzyko. Ważne! Ponad 70% reklamacji jest odrzucana przez producentów ze względu na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku niewłaściwego montażu. Jak znaleźć sprawdzonego dostawcę, który jednocześnie zagwarantuje montaż drzwi zewnętrznych?

Jeżeli szukasz dobrych drzwi w rozsądnej cenie, koniecznie sprawdź naszą ofertę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Firma Perfect Stolarka to znany i ceniony na bydgoskim rynku dystrybutor drzwi. Jedną z naszych specjalności są drzwi zewnętrzne WIKĘD. Zapewniamy naszym Klientom fachowe doradztwo, rzetelny pomiar oraz profesjonalny i schludny montaż. Naszą siłą jest doświadczenie. Kupując drzwi dostępne w naszej szerokiej ofercie nie zapomnij zapytać o montaż. Zakup drzwi z usługą montażu wiąże się dla Ciebie z oszczędnością – zapłacisz tylko 8% podatku VAT (obniżona stawka podatku VAT dotyczy Klientów indywidualnych, nieprowadzących działalności gospodarczej, oraz usług montażu na cele budownictwa mieszkaniowego do 300m2). Zapoznaj się z katalogami drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Montaż drzwi zewnętrznych Bydgoszcz - sprawdzony wykonawca | PerfectStolarka.pl


Nowoczesne drzwi stalowe Bydgoszcz, Nakło, Szubin.

Rozpoczynając wykańczanie domu jednym z pierwszych wyborów będzie wybór okien, drzwi oraz bramy garażowej. Podejmując decyzję odnośnie zakupu drzwi, należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem. Dlatego warto wybrać bezpieczne i szczelne drzwi. Żeby drzwi zewnętrzne mogły spełniać swoje funkcję potrzebny jest ich prawidłowy montaż.


Montaż drzwi zewnętrznych w budynku w stanie surowym – montaż podstawowy

Firma Perfect Stolarka rekomenduje montaż drzwi zewnętrznych wyposażonych w ościeżnicę pełną, wykonaną z kompozytu, drewna oraz aluminium. Drzwi zewnętrzne wyposażone w standardową ościeżnicę stalową (bez przegrody termicznej) mogą być montowane wyłącznie do pomieszczeń technicznych oraz garaży. W innym przypadku narażamy się na występowanie mostków termicznych, przemarzania, przewiewów i skraplania się pary wodnej wzdłuż ościeżnicy. Klasyczny (standardowy) montaż drzwi zewnętrznych polega na wstawieniu ich we wcześniej przygotowany otwór. Montaż mechaniczny polega na przytwierdzeniu ościeżnicy – przy pomocy odpowiednich dybli i kotew. Kolejnym krokiem jest uszczelnienie wolnych przestrzeni pomiędzy murem a ościeżnicą oraz progiem. Do wypełnienia szczelni stosowane są niskoprężne piany poliuretanowe. Próg osadzamy stabilnie, montując go na poszerzeniu (np. PVC, XPS, KLINARYT). Rekomendujemy zabezpieczenie piany poliuretanowej klejem do styropianu. Klej nie tylko zabezpieczy pianę przed działaniem promieni UV ale zapobiegnie również wnikaniu wilgoci. Eksperci z Perfect Stolarka zwracają uwagę, że montaż przy użyciu wyłącznie piany poliuretanowej nie gwarantuje szczelności drzwi!


Montaż drzwi w budynku w stanie surowym – montaż ciepły, szczelny, warstwowy

Największą różnicę pomiędzy ciepłym a standardowym montażem stanowi dodatkowe uszczelnienie. Standardowy montaż nie obejmuje zabezpieczenia piany poliuretanowej. W przypadku montażu warstwowego dochodzi folia paroszczelna oraz paroprzepuszczalna. Szczelny montaż zabezpiecza pianę poliuretanową przed wnikaniem wilgoci oraz degradacją promieniami UV. Tym samym gwarantuje wysoką szczelność połączenia. Do uszczelnienia stosujemy wklejaną od środka folię paroszczelną oraz zewnętrzną paroprzepuszczalną. Zadaniem foli jest odpowiednie odprowadzenie wilgoci oraz zapobieganie jej ponownemu wnikaniu. Warstwowy, szczelny montaż jest jedynym rekomendowanym przez ekspertów z Perfect Stolarka. Jeżeli zdecydowałeś się wybrać ciepły montaż drzwi, niezbędne będzie odpowiednie przygotowanie otworu. Jeżeli budujesz pasywny dom i oczekujesz najlepszych parametrów skontaktuj się z naszym doradcą. Przygotuje on ofertę specjalnie dla Ciebie. Dla Klientów z Bydgoszczy, Nakła i Szubina przygotowaliśmy specjalną ofertę drzwi.

  • Drzwi zewnętrzne aluminiowe (PONZIO, WIŚNIOWSKI, WIKĘD),
  • Drzwi zewnętrzne stalowe (ERKADO, WIKĘD, POLSTAR, PORTA),
  • Drzwi zewnętrzne drewniane (ERKADO, DOORSY, WITRAŻ),
  • Drzwi wejściowe do mieszkań (WIKĘD, GERDA, POLSTAR),
  • Drzwi techniczne (STALPRODUKT, PORTA),
  • Drzwi przeciwpożarowe (EI 30, EI 60)