Okna to ciągle zmieniające się trendy na rynku. Dlatego mówimy o nich w prosty sposób, na bieżąco obserwując rynek. Sprawdzamy nowości, udoskonalamy techniki montażu i szkolimy kadrę. To sprawia, że jesteśmy specjalistami od okien w Bydgoszczy i okolicy. Montaż zakupionych okien wykonujemy starannie i dokładnie, z poszanowaniem wytycznych technik montażowych ITB, oraz dobrej praktyki montażu. Powierzone zlecenia wykonujemy z pasją. Potrafimy zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy, poprawnie zamontowane okna, przez co zachowują szczelność i dobrą izolację. Potwierdzają to liczne opinie naszych dotychczasowych klientów. Dodatkowo nasi klienci mają do wyboru wiele nowoczesnych rozwiązań. Oferujemy z montażem w Bydgoszczy dobre okna PCV, aluminiowe czy drewniane.

Okna Bydgoszcz – tanio i solidnie

Każdy, kto stał przed wyborem zakupu okien, zdaje sobie sprawę, jak trudne jest to zadanie. Wybór z pozoru prosty, niesie za sobą wiele pułapek i nie powinien ograniczać się wyłącznie do koloru i ilości szyb. Warto poświęcić swój czas, przeanalizować ofertę i wybrać mądrze. Specjaliści od okien z Perfect Stolarka Bydgoszcz udzielą Ci wsparcia już od początku. Doradzamy na każdym etapie, tak aby okna były idealnie dopasowane do budżetu, potrzeb i pomieszczenia. Jesteśmy tu dla Ciebie. Swoją pracę wykonujemy z pasją, tworzymy indywidualne rozwiązania i nie sprzedajemy na ilość. Dla nas liczy się jakość.

  • Wyłącznie najlepszej jakości okna na wymiar. Stolarka okienna, którą oferujemy, gwarantuje najwyższy standard, przy zachowaniu dobrych cen. W naszej ofercie okien dla mieszkańców Bydgoszczy, Torunia, Szubina znajdują się rozwiązania wyróżniające się pod względem funkcjonalności, solidności wykonania oraz najnowszych trendów.
  • Praktyka montażu, poparta doświadczeniem! Zatrudniamy profesjonalnych i wykwalifikowanych fachowców. Stolarka dostępna w naszej ofercie montowana jest przy użyciu najnowszych technik ciepłego montażu, do czego niezbędna jest nasza fachowa wiedza i doświadczenie. Oferujemy trójwarstwowy montaż okien w Bydgoszczy.

Okna w Bydgoszczy na wymiar – zapraszamy

Dobre okna stanowią istotny element konstrukcji każdego budynku. Ciężko wyobrazić sobie bez nich mieszkanie czy dom.  Stolarka to „okno na świat”,  przez które podziwiamy otaczającą nas rzeczywistość. Nasze okna na wymiar z montażem w Bydgoszczy to nie tylko świetny widok. To także gwarancja zachowania optymalnej temperatury. Dzięki zastosowaniu najnowszych pakietów szybowych gwarantują ciepło zimą i chłód latem. Najnowsze okucia obwiedniowe wyposażamy standardowo w mikro-uchył oraz opcjonalny nawiewnik. Dzięki nim zawsze cieszymy się świeżym powietrzem w domu.

Wysokiej jakości okna nie tylko dają poczucie bezpieczeństwa, ale gwarantują barierę przed włamaniem. Aby dobrze dobrać okna do otworu, powinny być wykonane na wymiar. W Perfect Stolarka mówimy „trzy razy mierz, raz tnij”. Słuchamy naszych klientów i współpracujemy z nimi. Właśnie dlatego nasze okna są tak chętnie wybierane przez mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Możesz nam zaufać. Bardzo dobrze znamy się na doborze odpowiednich rozwiązań oraz ich montażu. Poza oknami oferujemy również m.in. profesonalny montaż bram garażowych w Bydgoszczy. Zachęcamy do zapoznania się także z tą częścią naszej oferty.

Jak mądrze wybrać okna – na co zwrócić uwagę?

Dobre okna powinny charakteryzować się doskonałą izolacją termiczną, dźwiękoszczelnością, trwałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Pożądaną cechą wysokiej jakości stolarki jest również łatwości w utrzymaniu czystości oraz zabezpieczenia przed włamaniami.

Czym jest pakiet szybowy?

  • Pakiet szybowy dobrej jakości to ograniczenie strat ciepła. Obecnie rozwiązaniem standardowym jest zastosowanie pakietów dwu lub trzyszybowych, oddzielonych ramką i wypełnionych gazem. Pakiety szybowe stanowią część okna odpowiedzialną za ochronę termiczną. Dodatkowo efektywnie wpływają na bezpieczeństwo i akustykę pomieszczeń. Najcieplejszy jest pakiet szybowy wypełniony gazem szlachetnym. Wtłaczany między szyby argon znacząco poprawia właściwości izolacyjne pakietu szybowego. Nieodzownym elementem pakietu jest również ramka dystansowa (międzyszybowa). Podstawową ofertę stanowią ramki „zimne”, które wykonywane są ze stali lub aluminium. Jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą ramki „ciepłe” wykonane z tworzywa. Szyby bezpieczne, energooszczędne w Bydgoszczy – sprawdź ofertę od profesjonalistów. Gwarantujemy najwyższy standard bezpieczeństwa i termoizolacji. Zapraszamy do składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń, odpowiemy na każde z nich!

Dlaczego tak ważne jest okucie?

  • Okucie – ważnym aspektem w codziennej eksploatacji okien jest funkcjonalny mechanizm zamykania i otwierania, zwany potocznie okuciem okiennym. Zadaniem okuć jest utrzymywanie szczelności oraz ochrona przed włamaniem. W standardowej ofercie okna wyposażamy w okucia obwiedniowe (obwodowe). Elementy okucia okiennego, drzwiowego rozmieszczono po obwodzie. Po ryglowaniu zaczepy okucia dociskają skrzydło z ramą. Zapewnia to szczelność stolarki i zapobiega odkształceniom profilu. Klientom, w zależności od indywidualnych potrzeb oferujemy okucia widoczne lub kryte (niewidoczne zawiasy), niezależnie od wyboru każde z okuć możemy wyposażyć w szereg dodatków podnoszących bezpieczeństwo i komfort użytkowania (kontaktron, zaczepy antywłamaniowe, mikro-wentylacja, tilt first). Doskonale wiemy, że od jakości użytego okucia, zależy komfort użytkowania. Dobrej jakości okucie musi współgrać z pozostałymi elementami. Dlatego wprowadziliśmy szeroki asortyment akcesoriów okiennych. Mając na uwadze estetykę okna i pomieszczeń, warto dobrać odpowiednie akcesoria, które stworzą z oknem spójną całość. Oferowane przez Perfect Stolarka klamki do okien występują w różnym wykończeniu (klasyczna, nowoczesna) oraz wielu wariantach kolorystycznych. Posiadamy ofertę klamek z kluczem oraz przyciskiem. Szukasz dobrej stolarki okiennej w Bydgoszczy, zapraszamy do nas. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi, okna dobieramy indywidualnie z poszanowaniem wyborów klienta.

Co warto wiedzieć o profilach?

Profil– oferujemy różne rodzaje okien, złożone z materiałów takich jak PCV, drewno, aluminium. Biorąc pod uwagę materiał, z którego wykonane jest okno, może ono przybrać różne kształty, np. trójkąt, koło, łuk, trapez czy wole oko. Bez względu na to, w jaki sposób zostały skonstruowane, ich zewnętrzna część tj. rama i skrzydło, powinny być trwałe i odporne na niekorzystny wpływ zewnętrznych czynników. Profil – różni się od siebie szeregiem właściwości (materiałami, parametrami użytkowymi, rozmiarami, kolorami i kształtami). Najpopularniejsze okna oparto na profilach PCV. Potocznie nazywa się ja oknami plastikowymi. Największy wpływ na ich izolacyjność ma szerokość profili, liczba komór oraz rodzaj zastosowanego uszczelnienia.

Wyróżniamy dwa typy profili PCV „AD” bez uszczelnienia środkowego (Anschlag Dichtung). Uszczelnienie opiera się na dwóch uszczelkach przylgowych. Znacznie cieplejsze będą profile z dodatkową środkową uszczelką „MD” (Mittel Dichtung).

Rodzaje profili okiennych

  • Profile drewniane – okna wykonane na profilach drewnianych są szczelne i ciepłe. Drewno jest naturalnym wyrobem, docenianym i często wybieranym w branży budowlanej. Jego największymi zaletami są: energooszczędność, wyjątkowa trwałość, jest wyrobem ekologicznym, wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi. Wybierając stolarkę drewnianą, należy liczyć się z okresową kontrolą i uzupełnieniem powłoki lakierniczej. Dążenie do ograniczenia okresowych konserwacji sprawiło, że produkowane są okna aluminiowo-drewniane. Łączą one walory naturalnego ciepłego drewna z ochronnymi cechami aluminium.
  • Profile aluminiowe charakteryzują się wyjątkową statyką i sztywnością, co pozwala wykorzystywać je jako budulec do okien i konstrukcji wielkogabarytowych. Konstrukcje oparte na profilach aluminiowych świetnie odnajdują się jako drzwi i fasady. Dzięki możliwości okleinowania profili aluminiowych zyskują one coraz większą popularność. Dbając o zaspokojenie wysokich wymagań estetycznych klientów, wprowadzamy nowe kształty ram i zwiększamy paletę kolorystyczną. Zdajemy sobie sprawę, że od jakości stolarki zależy komfort użytkowników i estetyka budynku. Oferujemy wyłącznie okna, które stanowią mariaż najwyższych parametrów technicznych  z estetyką i designem.

Budujesz dom, szukasz okien zapraszamy do nas – tylko najwyższe standardy!

Przy tworzeniu oferty stolarki okiennej dla domów i mieszkań w Bydgoszczy, bierzemy pod uwagę kluczowe parametry takie, jak bezpieczeństwo użytkowania, energooszczędność, szczelność i akustyka. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z dostawcami. Słuchamy potrzeb klientów, współdziałamy i tworzymy ofertę dopasowaną dla każdego. Jesteśmy przekonani, że wybór okien w Perfect Stolarka to najlepszy wybór w regionie. 

Nasze produkty sprzedajemy odpowiedzialnie. Ekologia jest priorytetem. Oferujemy okna o najwyższych parametrach cieplnych. Stosujemy najlepsze komponenty. To właśnie dzięki temu nasze okna służą latami, pozostając szczelne. Odznaczają się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej. Niski współczynnik przekłada się na wyższą izolację i mniejsze straty energii, przez co zmniejszają się wydatki związane z ogrzewaniem. Jesteśmy firmą, która stawia na profesjonalizm i dobre okna z montażem w Bydgoszczy.

Branża budowlana zmierza w kierunku energooszczędnych rozwiązań. Nowoczesne wielokomorowe profile oraz energooszczędne szyby wymagają wysokiej jakości montażu. Skorzystaj z naszych usług. Gwarantujemy, że poczujesz się komfortowo i bezpiecznie we wnętrzu swojego domu.

W Bydgoszczy dostępna jest szeroka oferta okien typowych oraz na wymiar. Zapraszamy do naszego salonu okien i drzwi mieszczącego się w Białych Błotach przy ulicy Brackiej 3. Oferujemy szeroki zakres usług – m.in. doradztwo, sprzedaż, wymianę starych i montaż nowych okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Oczywiście wszystkie nasza realizacje są objęte gwarancją, a w przypadku jakichkolwiek problemów po montażu oferujemy kompleksowy i nieodpłatny serwis okien w Bydgoszczy. Osoby zainteresowane naszą ofertę odsyłamy do cennika okien w Bydgoszczy. Sprawdź też pozostałe okna i drzwi dostępne w naszej ofercie. Polecamy również nasze bramy garażowe, rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe.

Okna w Bydgoszczy - tylko u sprawdzonego doradcy PerfectStolarka.pl