Jesteśmy perfekcyjni w tym co robimy. Dlatego cieszymy się zaufaniem klientów z miejscowości Kcynia. Inwestorzy doceniają nas za rzetelną obsługę, wysoką jakość oferowanych produktów oraz ich wieloletnią i bezawaryjną pracę. Nasze biuro handlowe mieści się w Białych Błotach. Obecnie rozszerzamy obszar działania. Skupiamy się głównie na tym co wychodzi nam najlepiej, czyli sprzedaży i montażu okien, drzwi, bram garażowych oraz produktów uzupełniających takich, jak parapety zewnętrze, parapety wewnętrzne, rolety i żaluzje fasadowe.

Zapraszamy do naszego biura handlowego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, szeroki asortyment oraz – co jest rzadkością – sprawdzone usługi montażowe. Dysponujemy wyspecjalizowanymi ekipami montażystów. Dzięki nim zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Od początku działalności stawiamy na współpracę i kontakt z klientem. Oferujemy stolarkę wysokiej jakości, nie sprzedajemy na ilość. Kupując produkty z naszej oferty nasi klienci mogą być spokojni – gwarantujemy ich najwyższą jakość.

Solec Kujawski - okna i drzwi do domu | PerfectStolarka.pl

Zaufaj specjalistom od okien w Kcyni i okolicznych miejscowościach.

Stolarkę okienną kupujemy z zamiarem użytkowania przez wiele lat. W Kcyni znajdziemy wiele firm, oferujących dobre i sprawdzone okna. Wszystkie reklamowane są jako najlepsze. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze dobrej stolarki okiennej? Przy tak dużej inwestycji nie ma miejsca na błędy i niedomówienia. Należy wybrać raz, a dobrze. Niestety wybór odpowiednich okien jest skomplikowanym przedsięwzięciem, trudnym nawet dla fachowców. Kupujący spotyka się z wieloma trudnymi do zweryfikowania i często sprzecznymi ze sobą informacjami np. o zaletach i wadach oferowanych okien. Niestety, często okna reklamowane jako najlepsze to tylko chwyt marketingowy. Wybierając okna, należy wybrać profil dopasowany do projektu budowlanego, możliwości termicznych jakie oferuje dom oraz indywidualnych potrzeb. Sprawdź naszą ofertę, przygotowaną specjalnie dla klientów budujących dom w Kcyni.

Dobre okna, czyli jakie?

  • wytrzymałe – gwarantujemy, że posłużą latami,
  • starannie wykonane – nie oferujemy tanich zamienników, tylko sprawdzona jakość!
  • energooszczędne, spełniające normy Czystego Powietrza,
  • ciche i bezpieczne,
  • przystępne cenowo.


Dobre okna i drzwi Kcynia – tanie i solidne

Perfect Stolarka to uznany dystrybutor systemów okiennych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram, rolet i żaluzji fasadowych. Umożliwiamy kompleksowe wyposażenie inwestycji. Nasza oferta skierowana dla mieszkańców Kcyni to przede wszystkim:

  • wysokiej jakości okna PCV, drewniane, aluminiowe,
  • niezawodne i bezpieczne drzwi wejściowe,
  • estetyczne i ponadczasowe drzwi wewnętrzne,
  • trwałe bramy garażowe,
  • tradycyjne rolety zewnętrzne i nowoczesne żaluzje fasadowe.
Jeżeli budujesz lub remontujesz dom i masz pytania możesz do nas zadzwonić +48 669 33 63 63 lub napisać maila biuro@perfectstolarka.pl
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!


Kcynia – drzwi wejściowe WIKĘD

Przykuwające wzrok drzwi, to bez wątpienia wizytówka każdego domu. Proponujemy szeroką ofertę drzwi stalowych i aluminiowych wiodących producentów WIKĘD, ERKADO, POLSTAR. Drzwi wejściowe z naszej oferty będą pasować zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych budynków mieszkalnych, biur i hal produkcyjnych. Oferowane przez nas drzwi wyposażone są w system mocnych zamków wielopunktowych, które stanowią doskonałe zabezpieczenie przed włamaniem. Dodatkowo masywne zawiasy 3D umożliwiają lepszy docisk skrzydła z ramą, ograniczając przeciągi i niwelując dobiegające z zewnątrz hałasy.

Drzwi stalowe zostały wykonane z wytrzymałej blachy ocynkowanej, dlatego są bardzo odporne na zmienne czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV. Wnętrze drzwi stalowych opiera się na ramiaku konstrukcyjnym i jest wypełnione pianą poliuretanową. Piana zapewnia doskonałą izolację, oraz nie powoduje uciekania ciepła na zewnątrz budynku. Producenci oferują wiele wzorów oraz bogatą gamę kolorystyczną drzwi. Dzięki temu masz gwarancję, że dopasujesz je do charakteru swojego domu i własnych potrzeb.

WIŚNIOWSKI – nowoczesne i funkcjonalne bramy do domu Kcynia

Bramy garażowe, które montujemy dla klientów z Kcyni, wyróżniają się ponadczasową trwałością. Specjalne powłoki zabezpieczające panele, gwarantują odporność na zmienne warunki atmosferyczne: wysokie temperatury, promieniowanie UV oraz intensywne ulewy. Bramy garażowe WIŚNIOWSKI wyróżnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz ergonomia użytkowania. Wiśniowski to sprawdzona inwestycja. To komfort i satysfakcja na lata. Duża ilość dostępnych wariantów zabudowy, pozwala nam na instalowanie bram niemal we wszystkich obiektach. Zarówno w nowo budowanych, jaki i w tych, które należy dostosować do dzisiejszych standardów. Bramy pod wymiar – oferujemy bramy na dowolny wymiar i dopasowujemy do istniejących otworów. Każda brama z naszej szerokiej oferty może zostać wyposażona w automatykę.

Dla wszystkich obecnych i przyszłych klientów z Kcyni i okolic przygotowaliśmy specjalną ofertę. Gwarantujemy wysoką jakoś produktów oraz przystępny cenowo montaż. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Nasza fachowa obsługa pomoże Państwa oczekiwaniom. Warto zaufać specjalistom od okien i drzwi.