Wybór odpowiednich okien to ważna decyzja, niezależnie od tego, czy masz zamiar kupić tanie okna do mieszkania czy ciepłe i szczelne, do nowo budowanego domu. Istnieje wiele aspektów na które musisz zwrócić uwagę przy wyborze okien. W Szubinie jest wielu dostawców okien. Jednak nie każdy ma do zaoferowania te same produkty. W naszej ofercie wybierać możemy między oknami drewnianymi, oknami plastikowymi czy oknami aluminiowymi. To jaki materiał do produkcji okien wybierzemy, powinno zależeć od indywidualnych potrzeb, projektu oraz estetyki całego budynku. Zazwyczaj wybór okien opiera się na ich cenie.

Szubin - tanie okna i drzwi | PerfectStolarka.pl

W Szubinie i najbliższych okolicach ceny okien są wysokie. Jednak jeśli nasz nowy dom posiada duże okna lub duże przeszklenia, nie powinniśmy oszczędzać. Jeżeli wybór padł na PCV wybierajmy okna trzyszybowe. Warto również zwrócić uwagę na to, ile w komór znajduje się we wnętrzu profili oraz jakie udogodnienia oferują okucia. Ważne! Budując nowy dom sprawdź parametry okien – współczynnik przenikania ciepła zgodnie z Polskim prawem od 2021 roku nie może być niższy niż 0.9 W/(m²·K).

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne Szubin – tanie okna i drzwi

Rozpoczynając wykańczanie domu lub mieszkania, pierwszym naszym wyborem będzie, wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych. Podejmując decyzje odnośnie zakupu drzwi, należy kierować się przede wszystkim kwestią bezpieczeństwa. Dlatego warto wybrać firmę, oferującą antywłamaniowe drzwi wejściowe w Szubinie.

Jeżeli budujesz lub remontujesz dom i masz pytania możesz do nas zadzwonić +48 669 33 63 63 lub napisać maila biuro@perfectstolarka.pl
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!


Istotnym kryterium decydującym o wyborze drzwi jest również współczynnik przenikania ciepła i odporność na wszelkie usterki. Jeżeli wybierzemy drzwi w Szubinie,w solidnej i cieszącej się dobrymi opiniami firmie, możemy być pewni, że posłużą nam przez wiele lat.

Budując nowy dom lub urządzając mieszkanie przychodzi czas na wybór drzwi wewnętrznych. W Szubinie jest wiele firm oferujących sprzedaż i montaż drzwi wewnętrznych. Jednak to pracownicy Perfect Stolarka posiadają wieloletnie doświadczenie. To sprawia, że jesteśmy prawdziwymi specjalistami od drzwi, co mogą potwierdzić liczne opinie zadowolonych klientów. Dla mieszkańców Szubina i okolicznych miejscowości przygotowaliśmy atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Perfect Stolarka to uznany dystrybutor okien, drzwi, bram, rolet i żaluzji fasadowych. Umożliwiamy kompleksowe wyposażenie inwestycji – od okien po żaluzje. Nasza oferta to przede wszystkim:

  • wysokiej jakości okna plastikowe, drewniane, aluminiowe
  • niezawodne i piękne drzwi wejściowe i pokojowe
  • bezpieczne i trwałe bramy garażowe
  • tradycyjne rolety zewnętrzne i nowoczesne żaluzje fasadowe

Oferując produkty marek Wikęd, Wiśniowski, Veka, Trocal, Erkado, Dre, Porta, Polskone, Aluprof, Portos, mamy pewność, że dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości. Będą one przez lata pełniły swoją funkcję i zachwycały wyglądem. Ofertę dla mieszkańców Szubina przygotowaliśmy tak, by nasz asortyment zawierał towar w różnych grupach cenowych. Dzięki przemyślanej ofercie produkty o najlepszym stosunku ceny do jakości mogą znaleźć się w Państwa domach.

Budujesz dom w Szubinie, szukasz okien i drzwi zapraszamy do nas – wysoka jakość, niskie ceny.