Perfect Stolarka to sprawdzony i ceniony dostawca okien, drzwi, bram oraz rolet. Zapewniamy wysokiej jakości produkty zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W naszej ofercie przygotowanej specjalnie dla klientów z Mroczy znajdziesz szeroki wybór okien PCV, okien drewnianych oraz ślusarki aluminiowej w tym systemów fasadowych. Największym zainteresowaniem cieszą się okna PCV. Oferujemy wyłącznie sprawdzone systemy okienne marek VEKA, TROCAL, KÖMMERLING.

Dopełnienie naszej oferty stanowią drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, żaluzje fasadowe oraz parapety. Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu gwarantują państwu najwyższą jakość obsługi. Okna i drzwi nie mają przed nami żadnych tajemnic! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Słuchamy potrzeb klientów i współpracujemy z nimi. Nasze produkty i usługi objęte są gwarancją. Jeżeli jesteś zainteresowany tematyką wymiany, montażu okien lub drzwi, zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Tanie okna i drzwi | PerfectStolarka.pl

Mrocza dobre okna – do nowych domów

Nasza oferta to  przede wszystkim szeroki wachlarz okien. Różnorodność produktów to gwarancja dopasowania rodzaju profilu okiennego, parametrów szyby oraz kolorystyki do indywidualnych potrzeb. W naszym asortymencie stolarki znajdują się okna nietypowe oraz przesuwne typu PSK, SMART-SLIDE, HS. W oknach  montujemy również nawiewniki, które są niezbędne w mieszkaniach z instalacją gazową. Nawiewniki stanowią także zabezpieczenie przed parowaniem szyb oraz powstawaniem pleśni. Znajdziesz u nas zatrzaski balkonowe zabezpieczające przed przeciągiem i pozwalające jednocześnie na wygodny sposób wyjścia na balkon.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi ciepłego montażu. Ciepły (szczelny) montaż polega, na zabezpieczeniu piany poliuretanowej specjalnymi taśmami. Od wewnątrz pomieszczenia zabezpieczenie taśmą/folią paroszczelną i od zewnątrz wodoodporną taśmą/folią paroprzepuszczalną. Użycie folii zapewnia większą izolację cieplną i akustyczną pomieszczeń. Na życzenie klientów oferujemy montaż trójwarstwowy, montaż przy użyciu taśm rozprężnych oraz zabezpieczenie okien i drzwi uszczelką EPDM.


Jeżeli budujesz lub remontujesz dom w Mroczy i masz pytania – możesz do nas zadzwonić +48 669 33 63 63
lub napisać maila biuro@perfectstolarka.pl


Drzwi stalowe Wikęd – Mrocza, sprawdzony dostawca Perfect Stolarka

Dobrze dobrana brama garażowa powinna godzić zarówno wymagania estetyczne, jak i funkcjonalne. Ważnymi cechami każdej bramy jest ponadczasowy wygląd, niezawodność i bezpieczeństwo. Bramy garażowe będące w naszej ofercie łączą w sobie wszystkie te cechy. Oferujemy bramy typowe oraz produkowane pod  indywidualne zamówienie – wymiary dostosujemy do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znalazły się bramy marki Wiśniowski –  bramy segmentowe, bramy rolowane, dwuskrzydłowe oraz przemysłowe. Wybór bram od Wiśniowski to gwarancja jakości na lata. Warto wybrać sprawdzonego dostawcę bram w Mroczy.

Ciepłe i bezpieczne rolety zewnętrze Mrocza

Największą zaletą rolet zewnętrznych jest to, że mogą być zamontowane w każdej chwili. Duży wybór skrzynek, profili i kolorów to gwarancja spełnienia wymagań i oczekiwań każdego z klientów. Uzupełnieniem oferty rolet zewnętrznych są doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami napędów NICE i YODA. Rolety z naszej oferty doskonale izolują ciepło, stanowią barierę dla nieproszonych gości oraz chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i hałasem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że naszą fachową obsługą sprostamy Państwa oczekiwaniom. Warto zaufać specjalistom. Państwa dom jest naszą wizytówką.

Budujesz dom w Mroczy, szukasz okien i drzwi? Zapraszamy! Oferujemy wysoką jakość w przystępnej cenie. Więcej informacji otrzymają Państwo poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.