Nasza firma jest cenionym na rynku dostawcą okien, drzwi, bram oraz rolet zewnętrznych. Oferujemy klientom duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Realizując powierzone zlecenia, dokładamy wszelkich starań by były wykonywane jak najlepiej. Nasi klienci cenią nas nie tylko za jakość oferowanych produktów, ale także za to, że w swojej ofercie posiadamy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta to przede wszystkim szeroki wybór okien PCV, dostosowanych do wymogów nowego budownictwa. Dla klientów w Złotnikach Kujawskich przygotowaliśmy ofertę okien VEKA, które odznaczają się najwyższą jakością i bardzo dobrymi parametrami.

Tanie okna i drzwi | PerfectStolarka.pl

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć odpowiednio zbilansowanych w stosunku ceny do jakości, okien marki TROCAL. Oferujemy także nowoczesne systemy przesuwne – w tym okna przesuwne typu HS, PSK oraz nowość – okna przesuwne Smart Slide. Eksperci z Perfect Stolarka pomogą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań. Wystarczy się z nami skontaktować i umówić na pomiary. Serdecznie zapraszamy! W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym w Białych Błotach.

Jak rozpoznać dobre okna?

  • są trwałe – nasze okna służą latami,
  • są starannie wykonane – współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • są ciche i energooszczędne, nasze okna spełniające normy nowego budownictwa,
  • są bezpieczne dla użytkowników, weryfikujemy jakość oferowanych profili,
  • są przystępne cenowo.

Solidne i bezpieczne drzwi zewnętrzne – Złotniki Kujawskie

W Perfect Stolarka oferujemy solidne i bezpieczne drzwi zewnętrzne, które doskonale chronią mienie i domowników przed włamaniem i hałasem dochodzącym z zewnątrz. Naszym klientom ze Złotnik Kujawskich oferujemy doskonałe drzwi zewnętrzne znanego i cenionego producenta firmy WIKĘD. Wybór drzwi stalowych WIKĘD to pewność, że wybraliście najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie oraz gwarancja spokoju na lata.


Budujesz lub remontujesz dom w Złotnikach Kujawskich? Masz pytania? Możesz do nas zadzwonić +48 669 33 63 63
lub napisać maila biuro@perfectstolarka.pl


Dobre drzwi zewnętrzne – czyli jakie?

Każdy kto buduje lub remontuje dom wie, że dobrej jakości drzwi zewnętrzne są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia budynku. Drzwi zewnętrzne pełnią wiele funkcji. Przede wszystkim chronią nasze mienie przed nieproszonymi gośćmi oraz włamywaczami. Dlatego też, mieszkając w domu jednorodzinnym, warto wybrać dobrze zabezpieczone drzwi, najlepiej antywłamaniowe. Kolejną ważną funkcją drzwi wejściowych  jest izolacja termiczna i akustyczna. Drzwi chronią nas przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi np. silnym deszczem i mrozem. Wysoka izolacja termiczna jest obecnie jednym z ważniejszych kryteriów decydujących o wyborze drzwi – szczególnie jeżeli są to drzwi do nowo budowanych domów. Przy wyborze warto sprawdzić wygłuszenie. Dobre drzwi potrafią świetnie izolować od hałasów. Wybierając drzwi ciężko pominąć aspekt wizualny. Drzwi muszą pasować zarówno do okien jak i koloru budynku czy klatki schodowej.

Bezpieczne i ciche rolety zewnętrzne – Złotniki Kujawskie

W Perfect Stolarka oprócz wysokiej jakości okien i drzwi zewnętrznych znajdziecie Państwo rolety oraz żaluzje fasadowe. Rolety zewnętrzne najczęściej wybierają klienci indywidualni. Naszymi klientami są również firmy i instytucje. Rolety jako osłony okienne stosuje się najczęściej w celu ochrony przed słońcem i nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń. Rolety zewnętrze doskonale izolują przed wiatrem oraz zapewniają ciepło zimą. Nie każdy wie, że rolety zewnętrzne doskonale chronią przed hałasem. W zależności od odległości montażu, możemy osiągnąć, aż 10dB mniej, a to już odczuwalna różnica. Rolety zewnętrzne dostępne są w szerokiej palecie kolorów. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów rolet zewnętrznych, które dobierzemy indywidualnie do Państwa okien oraz elewacji budynku. Jeżeli jesteś zainteresowany tematyką rolet zewnętrznych koniecznie sprawdź ofertę żaluzji fasadowych.

Wiśniowski oferta bram – Złotniki Kujawskie

Brama garażowa to jeden z ważniejszych elementów wykończenia bryły budynku. Dobra brama powinna być funkcjonalna, trwała, bezpieczna i dopasowana do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają nowoczesne bramy firmy WIŚNIOWSKI, które mamy w naszej ofercie. Nasza oferta obejmuje: bramy segmentowe, bramy rozwierne oraz bramy rolowane. Klienci ze Złotnik Kujawskich najczęściej wybierają bramy garażowe segmentowe. Bramy segmentowe UniPro zbudowane są z paneli o grubości 40mm, wypełnionych pianą poliuretanową. Na uwagę zasługuje uszczelnienie całego obwodu bramy.

Przemyślana konstrukcja bram WIŚNIOWSKI pozwala osiągać doskonałe współczynniki izolacji termicznej.  Dla nowo budowanych domów energooszczędnych przygotowaliśmy ofertę specjalną: bramę UniTherm o grubości panela zwiększonej do 60 mm. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada dodatkowo uszczelnienie między panelami oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a konstrukcją bramy.

Ofertę dla mieszkańców Złotnik Kujawskich przygotowaliśmy tak, by nasz asortyment zawierał towar w różnych grupach cenowych. Dzięki przemyślanej ofercie produkty o najlepszym stosunku ceny do jakości mogą znaleźć się w Państwa domach. Zapraszamy do kontaktu!