Żadne drzwi nie mogą się obyć bez klamki. Nasza oferta jest różnorodna i w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów z Bydgoszczy i okolic.

Klamki z oferty perfectstolarka to bogactwo kształtów i wykończeń. Klamki są dostępne w wielu wariantach i można je stosować do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Oferowane przez nas klamki zamontujesz w drzwiach do pokoju lub domu oraz w drzwiach do budynków użyteczności publicznej, w tym np. biurze, bibliotece czy szkole. Nasze klamki będą dobrze komponować się z drzwiami i wnętrzami w stylu: tradycyjnym, nowoczesnym, industrialnym i skandynawskim. Oferowane przez nas klamki są ergonomiczne. Występują na szyldzie dzielonym lub długim.

Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Można wybierać pomiędzy odcieniami mosiądzu, srebra i złota. Wykończenie klamek może być matowe, szczotkowane, lub na wysoki połysk. Z klamek korzystamy codziennie, dlatego odpowiednia jakość to postawa. Wybierając wymarzony model klamki kierujemy się designem i kolorem. Warto również zwrócić uwagę na to, kto będzie z nich korzystał. Niektóre, ciężkie i masywne modele nie są komfortowe, zwłaszcza dla osób starszych i dzieci, dodatkowo mogą posiadać ostre krawędzie.

Zakup klamek drzwiowych w Perfect Stolarka to dobrze przemyślany zakup na lata. Atutem naszej Firmy jest wiedza poparta doświadczeniem. Klientom z Bydgoszczy i okolic oferujemy klamki renomowanych producentów, takich jak, Gamet, Metal-Bud, Domino, AXA.

Rozeta, naparstek, tuleje to niewielki, lecz istotny szczegół. Dlatego rozszerzyliśmy ofertę o akcesoria drzwiowe, w których oprócz klamek znajdziecie Państwo rozety oraz tuleje wentylacyjne i zamki drzwiowe. Zaletą oferowanych dodatków jest ich różnorodność w zakresie kształtów i użytych materiałów oraz wykończeń.

Akcesoria drzwiowe będące w ofercie Perfect Stolarka to niezastąpione dodatki do każdego skrzydła drzwiowego. Odpowiadają one za funkcjonalność oraz estetykę. To dzięki nim użytkowanie drzwi staje się wygodne i praktyczne.

Zobacz także: Ofertę drzwi w Perfect Stolarka

klamki perfectstolarka
klamki perfectstolarka
klamki perfectstolarka
klamki perfectstolarka
klamki perfectstolarka
klamki perfectstolarka