Wybór właściwych okien do nowego domu Pruszcz ma ogromny wpływ na jego energooszczędność oraz funkcjonalność. Obecnie producenci okien muszą dbać o rygorystyczne normy wprowadzone przez Warunki Techniczne w 2021 roku. Firma Perfect Stolarka specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu stolarki okiennej, drzwi oraz bram garażowych. W naszej ofercie znajdziesz modele od najlepszych producentów, odznaczające się najwyższą jakością wykonania.

Eleganckie i ciepłe okna Pruszcz

Okna wstawiane w nowych domach muszą spełniać rygorystyczne normy. Od 2021 roku maksymalny dopuszczalny współczynnik przenikania ciepła (U) dla okien ściennych wynosi 0,9 W/(m²·K). Niski współczynnik przenikania ciepła oznacza, że takie okna są szczelne i pozwalają znacznie dłużej utrzymać optymalną temperaturę wnętrza. Wybierając dobre okna Pruszcz zyskujesz pewność, że będą skutecznie chronić przed chłodem w okresie jesienno-zimowym oraz nadmiernym nagrzewaniem w lecie.

W naszym asortymencie dostępne są okna aluminiowe, okna drewniane, a także okna PCV. Wybór materiału na stolarkę okienną zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb inwestora. W firmie Perfect Stolarka pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomiar otworów na budowie, transport, a także montaż stolarki okiennej w Pruszczu. Nasza oferta obejmuje również popularne akcesoria okienne w postaci rolet oraz żaluzji fasadowych.

Tanie okna i drzwi | PerfectStolarka.pl

Drzwi zewnętrzne Pruszcz – trwałość na najwyższym poziomie

Drzwi zewnętrzne do domu muszą spełniać szereg funkcji. Powinny odznaczać się wysoką trwałością, niskim współczynnikiem przenikania ciepła, wysoką izolacyjnością akustyczną. Warto dodać do tego nowoczesne zabezpieczenia, które zagwarantują domownikom wysokie poczucie bezpieczeństwa. W bogatej ofercie firmy Perfect Stolarka znajdziesz drzwi zewnętrzne Pruszcz od cenionych producentów, takich jak: Doorsy, Wikęd, Polstar, Stalprodukt czy też Erkado. Rozbudowany i stale rozwijany katalog produktów stanowi gwarancję na to, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu produkty dostosowane do swoich potrzeb.

Co wyróżnia firmę Perfect Stolarka?

Nasza firma cieszy się dużym zaufaniem ze strony klientów. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i mieliśmy okazję montować okna oraz drzwi zewnętrzne w wielu nowych domach. Oferujemy naszym klientom kompleksową realizację usługi. Począwszy od fachowego doradztwa właściwych rozwiązań, pomiarów na placu budowy, transportu aż po montaż okien i drzwi w Pruszczu. Zawsze zwracamy uwagę na indywidualne oczekiwania naszego klienta, aby zaoferować rozwiązania, które będą odznaczały się wysoką funkcjonalnością i trwałością na przestrzeni wielu lat. Bogaty wybór okien, drzwi oraz bram garażowych od najlepszych producentów. W katalogu Perfect Stolarka coś dla siebie znajdą najbardziej wymagający inwestorzy wznoszący swój wymarzony dom.

Budujesz dom w Pruszczu, szukasz okien i drzwi?
Zapraszamy do nas – wysoka jakość, konkurencyjne ceny.