Firma Perfect Stolarka posiada w swoim asortymencie rolety zewnętrzne z montażem w Bydgoszczy i okolicach, które będą idealnym rozwiązaniem i propozycją dla każdego typu budynków. Szeroki zakres produktów oraz doświadczenie i umiejętności naszych montażystów sprawią, że każdy zainteresowany znajdzie u nas rolety dopasowane do swoich potrzeb. Przykładowo, rolety natynkowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem w starszym typie budynków oraz w halach produkcyjnych i biurach. Rolety podtynkowe wybierają z kolei klienci indywidualni oraz deweloperzy w trakcie budowy nowego domu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu!

Rolety zewnętrzne w Bydgoszczy – skuteczna ochrona przed słońcem i zimnem

Rolety zewnętrzne poprzez ich uniwersalność stają się standardowym elementem wyposażenia domów, biur oraz budynków użyteczności publicznej. Powodem takiego stanu rzeczy jest ich praktyczność wynikająca właśnie z wielofunkcyjności, czyli połączenia izolacji cieplnej, komfortu akustycznego i bezpieczeństwa. Rolety zewnętrze dostępne w ofercie naszej firmy z Bydgoszczy wyprodukowano z najlepszych komponentów. Przekłada się to na ich jakość i trwałość. Jakość użytych komponentów ma kluczowe znaczenie, ponieważ rolety zewnętrzne są w naturalny sposób narażone na czynniki atmosferyczne. Profile wykonujemy z aluminium. Rolety posiadają dwie powłoki lakiernicze, które mają podwyższoną odporność na zużycie. Pianka poliuretanowa wypełniająca profile izoluje wnętrza budynku termicznie i akustycznie. Nasze produkty oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych, tak aby można było je łatwo dobrać do koloru elewacji. Rodzaj każdej z rolety wykonujemy w kolorystyce standardowej (RAL, NCS) lub drewnopodobnej. Kluczowe jest jednak to, że nasze rolety zewnętrzne antywłamaniowe produkujemy pod wymiar.

Antywłamaniowe rolety zewnętrzne z Perfect Stolarka Bydgoszcz – zalety

Montaż rolet zewnętrznych z naszej oferty dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic to rozwiązanie obfitujące w korzyści. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich.

  • Izolacja (ochrona przed słońcem i nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia). Izolacja termiczna przydaje się przez cały rok. W okresie zimowym rolety skutecznie ograniczają koszty ogrzewania. Natomiast podczas letnich upałów pomagają utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Dodatkowo – pozwalają na skuteczne zaciemnienie pomieszczeń.
  • Komfort (więcej dyskrecji i prywatności) Nocą chronią domowników przed nadmiernym hałasem i oświetleniem zewnętrznym. Dzięki roletom ukryjemy się przed niechcianymi spojrzeniami, oraz zaciemnimy dom o dowolnej porze dnia. Możliwość wyposażenia rolet w moskitiery zintegrowane i zyskanie dodatkowej ochrony przed owadami.
  • Bezpieczeństwo (zabezpieczenie antywłamaniowe) – rolety zewnętrzne to skuteczny i praktyczny sposób na potencjalnych włamywaczy. Materiał wykonania jest bardzo odporny na uderzenia, dzięki czemu zapewnia skuteczną ochronę. Dzięki możliwości zintegrowania siłownika i systemu alarmowego rolety można zaprogramować  w taki sposób, by imitowały obecność domowników. Montaż rolet zewnętrznych w Bydgoszczy – skuteczna ochrona przed włamywaczami.

Niezależnie od wyboru rodzaju rolet oferujemy sterowanie manualne oraz silnik. Standardowo opuszczać i podnosić rolety zewnętrzne można ręcznie. Opcjonalnie – używając napędu elektrycznego. Rolety zewnętrzne elektryczne zostały wyposażone w silnik umożliwiający sterowanie rolety za pomocą przełącznika lub pilota. Sterowane manualnie wyposażone są w specjalny mechanizm – zwijacz lub korbę połączoną z taśmą lub linką. System rolet zewnętrznych można także wyposażyć w czujniki zmierzchu, pogodowe sterowanie czasowe lub zaprojektować układ zintegrowany z automatyką domową, tworząc inteligentny dom.

Szeroka oferta naszej firmy

Postaw na żaluzje fasadowe i rolety na wymiar – tanio i profesjonalnie od Perfect Stolarka Bydgoszcz!

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty. Zewnętrzne rolety antywłamaniowe z montażem w Bydgoszczy to nie koniec naszych propozycji. Specjalnością firmy Perfect Stolarka są okna i drzwi. Oferujemy także nowoczesne bramy garażowe. Potrzebne Ci solidne i długotrwałe okna? A może chcesz, żebyśmy wykonali dla Ciebie drzwi na wymiar? Skontaktuj się z nami już teraz!

Sprawdź również: