Perfect Stolarka Bydgoszcz posiada w swoim asortymencie rolety zewnętrzne, które będą idealnym rozwiązaniem i propozycją dla każdego typu budynków.

Natynkowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem w starszym typie budynków oraz w halach produkcyjnych i biurach. Rolety podtynkowe wybierają klienci indywidualni oraz deweloperzy w trakcie budowy nowego domu.

Rolety zewnętrzne poprzez ich uniwersalność stają się standardowym elementem wyposażenia domów, biur oraz budynków użyteczności publicznej. Powodem tego jest praktyczność wynikająca właśnie z wielofunkcyjności, czyli połączenia izolacji cieplnej, komfortu akustycznego i bezpieczeństwa.

Rolety zewnętrzne w Bydgoszczy – skuteczna ochrona przed słońcem i zimnem

Rolety zewnętrze wyprodukowano z najlepszych komponentów. Przekłada się to na ich jakość i trwałość. Jakość użytych komponentów ma kluczowe znaczenie, ponieważ czynniki atmosferyczne oddziałują na rolety narażone. Profile wykonujemy z aluminium. Rolety posiadają dwie powłoki lakiernicze które mają podwyższoną odporność na zużycie. Pianka poliuretanowa wypełniająca profile, izoluje wnętrza budynku termicznie i akustycznie. Nasze produkty oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych, tak aby można było je łatwo dobrać do koloru elewacji. Rodzaj każdej z rolety wykonanujemy w kolorystyce standardowej (RAL, NCS) lub drewnopodobnej. Kluczowe jest jednak to, że nasze rolety produkujemy pod wymiar.

Montaż rolet zewnętrznych to wybór wielu korzyści. Najważniejsze z nich to:

  • izolacja (ochrona przed słońcem i nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia). Izolacja termiczna przydają się przez cały rok. W okresie zimowym rolety skutecznie ograniczają koszty ogrzewania. Natomiast podczas letnich upałów pomagają utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Dodatkowo – pozwalają na skuteczne zaciemnienie pomieszczeń,
  • komfort (więcej dyskrecji i prywatności) Nocą chronią domowników przed nadmiernym hałasem i oświetleniem zewnętrznym. Dzięki roletom ukryjemy się przed niechcianymi spojrzeniami, oraz zaciemnimy dom o dowolnej porze dnia. Możliwość wyposażenia rolet w moskitiery zintegrowane, zyskując dodatkową ochronę przez owadami,
  • bezpieczeństwo (zabezpieczenie antywłamaniowe) – rolety zewnętrzne to skuteczny i praktyczny sposób na potencjalnych włamywaczy. Materiał wykonania jest bardzo odporny na uderzenia, dzięki czemu zapewnia skuteczną ochronę. Dzięki możliwości zintegrowania siłownika i systemu alarmowego rolety można zaprogramować  w taki sposób, by imitowały obecność domowników. Montaż rolet zewnętrznych w Bydgoszczy – skuteczna ochrona przed włamywaczami.

Niezależnie od wyboru rodzaju rolet oferujemy sterowanie manualne oraz silnik. Standardowo opuszczać i podnosić rolety można ręcznie. Opcjonalnie używając napędu elektrycznego.

Rolety zewnętrzne elektryczne zostały wyposażone w silnik umożliwiający sterowanie rolety za pomocą przełącznika lub pilota. Sterowane manualnie wyposażone są w specjalny mechanizm – zwijacz lub korbę połączoną z taśmą lub linką.

System rolet zewnętrznych można także wyposażyć w czujniki zmierzchu, pogodowe sterowanie czasowe lub stworzyć układ zintegrowany z automatyką domową tworząc inteligentny dom.

Żaluzje i rolety na wymiar – tanio i profesjonalnie od Perfect Stolarka Bydgoszcz