Klientom w Bydgoszczy lub w jej okolicach polecamy rolety zewnętrzne. Rozwiązania oferowane przez Perfectstolarka cenione są przede wszystkim za solidne wykonanie, bezawaryjność, atrakcyjny wygląd, oraz przystępne ceny. Opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że rolety zewnętrzne z Perfectstolarka są produktem godnym uwagi.

Rolety z naszej oferty mają szereg zalet. Gwarantują skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz chronią przed niechcianymi spojrzeniami. Istotną funkcją rolet zewnętrznych jest także zabezpieczenie antywłamaniowe – aluminiowy pancerz utrudnia próby włamania. Natomiast lamele, które tworzą pancerz, zostały wypełnione pianką poliuretanową, co zapewnia dodatkową izolację termiczną.

W naszej ofercie, skierowanej do klientów z Bydgoszczy i okolic, znajdują się również rolety zewnętrze z moskitierą. Zapewniamy możliwość wyboru rodzaju sterowania – tradycyjnie bądź elektrycznie, w oparciu o najnowsze technologie czołowych producentów elektroniki do rolet.

Rolety zewnętrzne oferujemy w kilku rodzajach skrzynek: okrągłej, półokrągłej oraz kanciatej.

Sterowanie

Rolety możemy sterować na dwa sposoby: ręcznie lub automatycznie (silnik).

W Perfectstolarka polecamy rolety sterowane elektryczne, ponieważ zapewniają dużo większą wygodę użytkowania.

Automatyczne sposoby otwierania rolet zewnętrznych:

silniki przewodowe – sterowanie odbywa się za pomocą przełącznika. Ten rodzaj sterowania wymaga połączenia między silnikiem a przełącznikiem.

siniki radiowe – łatwiejsze w montażu, od silnika przewodowego. Nie ma konieczności prowadzenia kabli do sterowania. Zasilania wymaga wyłącznie silnik. Całe sterowanie odbywa się drogą radiową (z pilota).

Klasycznym sposobem obsługi jest sterowanie manualne za pomocą zwijacza. Odbywa się za pomocą sznurka lub taśmy (zależy od ilości miejsca i grubości muru). Minusem takiego rozwiązania jest konieczność użycia siły do obsługi rolet i montaż zwijacza wewnątrz pomieszczenia.

rolety - zewnętrzna skrzynka
rolety - zewnętrzna skrzynka

Obecnie odchodzi się od stosowania sterowania ręcznego, pozostaje ono uzasadnione jedynie w przypadku montażu rolet po remoncie, lub w przypadku braku zasilania.

Rolety można wyposażyć w szereg udogodnień takich jak:

NHK – awaryjne podnoszenie, które w przypadku braku zasilania pozwala na ręczne podniesienie rolety za pomocą korby,

detekcja – otwieranie lub zamykanie zostanie automatycznie przerwane w przypadku napotkania na przeszkodę, lub przymarznięciu pancerza,

wieszak-blokada – uniemożliwia podniesienie rolety (sterowanie elektryczne),

zasuwka (blokada ręczna) – pełni tę samą funkcję co wieszak-blokada w roletach elektrycznych,

zamek baskwilowy – stanowi dodatkowe zabezpieczenie-uniemożliwia podniesienie rolety. Działanie wymaga odbezpieczenia zamka na wkładkę patentową.

Perfectstolarka to szeroki wybór rolet zewnętrznych w atrakcyjnej cenie, oferujemy rolety sterowane ręcznie oraz automatycznie. Proponujemy rozwiązania dostosowane do rozwiązań inteligentnego domu.