Bramy garażowe skrzydłowe (rozwierne) to nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań, niska cena oraz gwarancja niezawodności przez lata.

Uniwersalność rozwiązań!

Bramy rozwierne ocieplone znajdą zastosowanie w gospodarstwie domowym. Natomiast bramy bez ocieplenia świetnie sprawdzą się jako ekonomiczne zamknięcie hal, magazynów, obiektów wolnostojących i przemysłowych. Za dużą popularność tych bram odpowiadają: tradycyjny wygląd, duży wybór kolorów (drewnopodobnych, oraz RAL, NCS), funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Bramy garażowe skrzydłowe występują w wariancie jedno i dwuskrzydłowym (oba z możliwością ocieplenia). Dzięki swojej budowie, bramy można modernizować na wiele sposobów. Jest to dobry krok w kierunku rosnących potrzeb klientów.

Prosta konstrukcja przekłada się na prosty montaż. Bramę można montować samodzielnie lub zlecić certyfikowanym montażystom.
Istnieją dwa sposoby montażu bramy – w otworze (zmniejsza światło wjazdu) oraz za otworem. Montaż za otworem nie wpływa na zmniejszenie światła przejazdu.

  1. Ogranicznik zawiasów zabezpiecza przed ewentualnym wyważeniem skrzydła.
  2. Ogranicznik otwarcia kontroluje ruch skrzydła drzwi przed nadmiernym ich otwarciem.
  3. Stopka zabezpiecza otwartą bramę przed niekontrolowanym zamknięciem.
  4. Połączenia skręcane zapewniają trwałość całej konstrukcji, która jest wykonana z kształtowników stalowych ocynkowanych.
  5. Bramę w wersji z ociepleniem można zamówić w celu poprawy izolacyjności cieplnej garażu.
  6. Rygle samozatrzaskowe montowane w czterech punktach (na górze i na dole skrzydła) zapewniają bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby.

Bezpieczeństwo!

Bramy garażowe rozwierne są bezpieczne. Solidne zawiasy wykonane ze stali, zamek z wkładką patentową, stalowe rygle, specjalnie opracowana konstrukcja ościeżnicy, gwarantują bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę.

Bramy garażowe skrzydłowe pod wymiar!

Bramy wykonujemy w standardowych rozmiarach oraz pod indywidualne zamówienie. W bramach o większych wymiarach praktycznym rozwiązaniem jest uzupełnienie skrzydła o dodatkowe drzwi, umożliwiające przejście do garażu bez konieczności otwierania dużego skrzyła. Bramy rozwierne posiadają szereg dodatków podnoszących komfort użytkowania i bezpieczeństwo, warto skorzystać z tych udogodnień.
Korzystna cena!

Bramy wykonujemy w wariancie ekonomicznym (bez ocieplenia) oraz droższym (z dedykowanym ociepleniem) dzięki możliwości wyboru zyskujemy na uniwersalności.

Dlaczego warto wybrać bramy garażowe skrzydłowe od Perfect Stolarka?

Posiadamy szeroki wybór produktów od czołowych producentów. Korzystamy z najlepszych technologii i wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na niezawodność, funkcjonalność i prostotę rozwiązań. Podejmujemy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi i najlepszymi dostawcami.


Bramy rozwierne WIŚNIOWSKI to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Sprawdź także inne bramy garażowe oferowane przez Perfect Stolarkę.

Brama rozwierna