Wybrane z naszej bogatej oferty drzwi harmonijkowe to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń o ograniczonym metrażu. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji, pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Świetnie sprawdzą się w miejscach gdzie nie ma możliwości montażu tradycyjnych drzwi. Tym samym stanowią dla nich świetną i co ważne tańszą alternatywę. Nasze drzwi to produkt przeznaczony dla ludzi ceniących przestrzeń i wygodę.

drzwi harmonijkowe - miejsce

Naszym Klientom z Bydgoszczy, proponujemy drzwi pełne oraz drzwi z wypełnieniem z plexi. Oferujemy niepowtarzalną i bogatą gamę kolorystyczną.

  • dąb,
  • buk,
  • orzech,
  • klon,
  • mahoń,
  • wenge.
  • dąb sonoma.

Drzwi harmonijkowe można zamontować w każdym otworze. Ich montaż jest uniwersalny. Oznacza to, że nie ma różnicy, czy kupimy drzwi lewe, czy prawe. Oferujemy drzwi w standardowej wysokości 2020-2030 mm. Zbyt wysokie skrzydło można przyciąć wzdłuż dolnej krawędzi. Wszystkie drzwi można dodatkowo poszerzyć.

Skrzydło drzwi przesuwa się po prowadnicy (nie dotyka podłogi). Zastosowanie wyłącznie szyny górnej eliminuje konieczność wykonania szczeliny w posadzce, dzięki czemu drzwi nie posiadają progu. Drzwi w większości wyposażamy w system cichego przesuwu. Wybrane modele oferują ogranicznik przesuwu, dzięki któremu drzwi nie zasuwają się po rozsunięciu, lecz pozostają otwarte. Podstawowe modele drzwi zamykane są na magnesowy zatrzask, natomiast wyższe modele posiadają funkcjonalny zamek zapadkowy z kluczykiem.

Wszystkie nasze modele posiadają Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie. Wszystkie zakupione w Perfectstolarka drzwi harmonijkowe nadają się do samodzielnego montażu.

Zobacz także: Inne drzwi w ofercie PerfectStolarka.pl

drzwi harmonijkowe
drzwi harmonijkowe
drzwi harmonijkowe
drzwi harmonijkowe