Przeglądając katalogi myślisz nad wyborem konkretnych drzwi? Dokonujesz wstępnego wyboru i chciałbyś szybko poznać cenę modelu, którym jesteś zainteresowany. Warto jednak wiedzieć, że bez podania konkretnych wymogów i oczekiwań, nie będziemy w stanie przygotować wyceny. Cennik drzwi zależy od producenta, grubości, modelu, wzoru, koloru, rodzaju ościeżnicy. Wszystkie te parametry mają wpływ na ostateczną cenę drzwi. Nasi doświadczeni pracownicy, chcąc już za pierwszym razem przygotować dobrą ofertę, będą prosić Cię o podanie szczegółów i wymagań.

Ile kosztuje montaż drzwi w Bydgoszczy? Sprawdź cennik drzwi | PerfectStolarka.pl


Na pierwszy rzut oka, każde drzwi są do siebie podobne, jednak różnica w ich cenie może sięgać kilkaset procent. Wszystko zależeć będzie od tego, co faktycznie zostało uwzględnione w kosztorysie i jaki konkretnie produkt został Ci zaproponowany. W Perfect Stolarka bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie wycenę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki czemu będziesz mógł poznać wstępne koszty jeszcze przed umówieniem się na pomiary z natury. Porównując ceny, będziesz miał pewność, że inwestycja nie przekroczy zakładanego budżetu, a cena drzwi będzie akceptowalna.

Cennik drzwi Bydgoszcz – dobra oferta, sprawdzony dostawca

Chcesz poznać cenę drzwi? Musisz podać kilka istotnych szczegółów. Ogólne pytanie w stylu np. „drzwi w kolorze antracytu z lustrem weneckim” nie będzie wystarczające do przygotowania rzetelnej wyceny. Po doprecyzowaniu oczekiwań cena zmieni się. Podpowiadamy jakie najważniejsze informacje są potrzebne do przygotowania oferty. Co wpływa na cenę drzwi?

Rozmiar (wymiar) otworów drzwiowych

Większość oferowanych drzwi posiada konkretne wymiary. Oznacza to, że bez wstępnego pomiaru otworu, ostateczny wybór modelu drzwi, jest jak wróżenie z fusów.

Jedną z najistotniejszych informacji jest szerokość i wysokość otworu. W przypadku niestandardowych otworów lub braku możliwości przygotowania ich pod konkretny wymiar, inwestor będzie zmuszony wybrać drzwi nietypowe. Zamówienie drzwi pod wymiar wiąże się z dopłatą. W Perfect Stolarka oferujemy drzwi fabrycznie skrócone oraz pod indywidualny wymiar. Każdy dom jest inny. Montaż w remontowanych budynkach z niestandardowymi otworami to nie lada wyzwanie. Nasi fachowcy po otrzymaniu wymiarów otworu będą w stanie dobrać odpowiedni model drzwi, uwzględniając optymalną cenę oraz możliwości montażu.

Przeznaczenie budynku (rodzaj pomieszczenia)

Pierwsze pytanie związane dotyczy stawki podatku VAT. W przypadku kiedy, montaż drzwi odbywa się budynku w którym prowadzona jest działalność gospodarcza, konieczne będzie zastosowanie stawki 23% VAT.
Inaczej wygląda sprawa w budynku mieszkalnym, o powierzchni nieprzekraczającej 300 m2, w tym przypadku możemy zastosować obniżony podatek VAT 8%.

Drugie pytanie dotyczy przeznaczenia i miejsca montażu. Na przykład:

 • do łazienek, należy zastosować drzwi z wentylacją oraz odpowiednim zamkiem,
 • do biur i gabinetów, należy zastosować drzwi o bardzo dobrych parametrach izolacji akustycznej oraz odpowiednim rodzajem zabezpieczenia,
 • drzwi ewakuacyjne muszą posiadać światło przejścia minimum 900mm,
 • drzwi do kotłowni muszą posiadać klasę odporności ogniowej EI 30.

Jak zdążyliście się już dowiedzieć, przeznaczenie i charakter użytkowy pomieszczenia, bezpośrednio wpływają na to, jakie właściwości powinny posiadać drzwi i w jakie dodatki powinny być wyposażone. Specjaliści z Perfect Stolarka po otrzymaniu niezbędnych informacji o przeznaczeniu pomieszczeń, pomogą Państwu w doborze odpowiednich drzwi.

Model drzwi

Istotnym elementem, który pozwoli uniknąć tworzenia wycen na produkty, którymi finalnie nie będziesz zainteresowany jest określenie cech wizualnych (design), których oczekujesz. Nasi przedstawiciele przekażą Ci bezpłatnie foldery i katalogi, z których wybierzesz produkty atrakcyjne cenowo i wizualnie. Masz w głowie wymarzony model, ale nie znalazłeś w katalogach odpowiedniego wzoru – nie przejmuj się. Prześlij nam zdjęcie znalezione w internecie, a my zaproponujemy drzwi w zbliżonym stylu i kolorze. Spora część naszych dostawców drzwi pozwala całkowicie spersonalizować każdy model drzwi. Przedstaw nam koncepcję, a my wykonamy Twój indywidualny projekt.

Design drzwi

Wybór droższych oklein, krytych zawiasów czy rodzaju klamek może znacząco wpłynąć na ostateczną cenę drzwi. W zależności od producenta i wybranego modelu, drzwi posiadają różne wyposażenie standardowe. Przykładowo u jednego producenta zamek listwowy jest w standardzie, a u drugiego – za odpowiednią dopłatą. W celu przygotowania oferty chcielibyśmy poznać twoje oczekiwania estetyczne.

 • zadecyduj czy wybierasz drzwi przylgowe czy bezprzylgowe z krytymi zawiasami,
 • wybierz rodzaj zamka, klamki oraz wyposażenia dodatkowego,
 • wybierz materiał wykonania oraz rodzaj okleiny.

Indywidualne preferencje

Oferowane przez nas drzwi, możesz konfigurować indywidualnie, wybierając akcesoria z pokaźnej listy wyposażenia dodatkowego. Dodatki do drzwi które wybierzesz, przyczynią się do wzrostu lub obniżenia końcowej ceny. Dlatego warto jasno określić swoje wymagania.

 • Szukasz drzwi w klasie antywłamaniowej?
 • Oczekujesz wysokiej izolacji cieplnej oraz akustycznej?
 • Szukasz drzwi pod kolor deski elewacyjnej, a może pod kolor okien?
 • Oczekujesz zdalnego sterowania za pomocą aplikacji lub zamka biometrycznego?

Znając indywidualne wymagania, będziemy mogli zaproponować drzwi w pełni dopasowane do Państwa potrzeb, unikając jednocześnie wycen, które na pewno nie spotkają się z akceptacją.

Miejsce i zakres usług

Większość drzwi sprzedawana jest wraz z usługami transportu oraz montażu. W przypadku zlecenia wymiany drzwi w remontowanym mieszkaniu lub domu, zajmujemy się również kompleksowymi usługami towarzyszącymi. W naszym portfolio usług najdziesz, demontaż i utylizację, dostosowanie zastałych otworów, obróbkę tynkarską po montażu, montaż listw wykańczających. Montaż i dostawę zakupionych drzwi wykonujemy w województwie kujawsko-pomorskim ze szczególnym naciskiem na Bydgoszcz, Nakło, Szubin oraz pobliskie miejscowości. Do prawidłowo wykonanej wyceny niezbędne będzie;

 • podanie miejscowości, w której znajduje się inwestycja lub mieszkanie,
 • podanie zakresu oraz rodzaju usług,
 • określenie ram czasowych wykonania usługi.
Cennik drzwi - montaż w Bydgoszczy | PerfectStolarka.pl


Cennik drzwi – montaż w Bydgoszczy

Zapamiętaj!

 • Dobre drzwi posłużą kilkanaście lat, warto więc wybrać mądrze. Porównując ceny konkurencji, zwróć uwagę na doświadczenie firmy oraz ogólne warunki gwarancji. Konkurencja kusi niższą ceną podobnych drzwi? Niestety produkty są podobne wyłącznie na pierwszy rzut oka. Często po bliższym przyjrzeniu się im,  jakość pozostawia wiele do życzenia a, w gwarancji znajdziemy wiele wykluczeń. To sprawia, że w perspektywie wielu lat użytkowania, taki produkt może okazać się bardzo ryzykowny.
 • Porównanie dwóch kompletnie różnych ofert nie jest łatwym zadaniem. Rozsądek i polityka cenowa firmy pokazują jednak, że produkty i usługi o podobnej jakości są do siebie zbliżone cenowo. Radzimy unikać ofert o wyraźnie zaniżonych cenach.
 • Zagraniczna marka czy obcojęzyczna nazwa nie oznaczają wcale, że mamy do czynienia z produktem lepszym od polskiego odpowiednika. Nie warto przepłacać za markę czy deklaracje bez poparcia. Nie wybieraj produktu z reklamy. Wybierz dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Po wybraniu wykonawcy zaproś go na pomiar. Zamówienie na podstawie projektu może wprowadzić w błąd i nie uwzględniać wielu czynników.

Zamówienie drzwi z montażem w Bydgoszczy

 • wyślij pytanie na adres biuro@perfectstolarka.pl – nie zapomnij podać numeru kontaktowego – w przypadku niejasności, oddzwonimy oraz doprecyzujemy wszelkie wątpliwości, lub zadzwoń 669 33 63 63,
 • jasno określ swój wybór (model, wzór, kolor),
 • poczekaj na przygotowanie oferty,
 • ewentualna korekta wycen,
 • akceptacja oferty, umówienie pomiarów,
 • ostateczna oferta uwzględniająca pomiar z natury oraz wcześniejsze ustalenia,
 • zamówienie (zawsze dokładnie czytaj umowę, szczególnie w przypadku skomplikowanych zamówień).

Firma Perfect Stolarka to ceniony na bydgoskim rynku dostawca drzwi. Oferujemy produkty marek Wikęd, Wiśniowski, Doors, Erkado, Dre, Porta, Polskone, Polstar. Mamy pewność, że  dostarczamy naszym Klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości. Drzwi z naszej oferty będą przez lata pełniły swoją funkcję i zachwycały wyglądem. Ofertę dla mieszkańców Bydgoszczy, Nakła i Szubina przygotowaliśmy tak, by nasz asortyment zawierał towar w różnych grupach cenowych. Dzięki odpowiednio dobranej ofercie produkty o najlepszym stosunku ceny do jakości mogą znaleźć się w Państwa domach. Warto wybrać sprawdzonego dostawcę, warto wybrać Perfect Stolarkę.