Budujesz, a może remontujesz dom, czas płynie szybko, a ty zapomniałeś o drzwiach? Nie martw się, nie musisz dalej szukać. Drzwi zewnętrzne wejściowe dostaniesz u nas wprost z naszego magazynu.

Jesteśmy w stanie zagwarantować montaż zamówionych drzwi, nawet w ciągu 10 dni roboczych.

Stworzyliśmy ofertę drzwi zewnętrznych na każdą kieszeń. Mamy podstawowe modele świetnie sprawdzające się w przypadku rewitalizacji oraz wymiany drzwi, mamy również drzwi spełniające najwyższe wymogi zgodnie z WT 2021 oraz programu Czyste Powietrze.

Drzwi zewnętrze wejściowe – dostępne od ręki!

Ważne! Drzwi zewnętrzne wejściowe od ręki oferujemy wyłącznie w wybranych parametrach i konfiguracjach. Wybierając z oferty drzwi zewnętrznych dostępnych w magazynie, należy zwrócić uwagę na dostępność rozmiaru i kolorystykę. Ważny jest również kierunek oraz strona otwierania. Każde z drzwi dostępnych od ręki posiadamy również w wersji na zamówienie w pełnej ofercie kolorystycznej, oraz wszystkich oferowanych przez producenta rozmiarach i kierunkach.

Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Produkty charakteryzują się najwyższą jakością materiałów użytych do produkcji co przekłada się na estetykę i jakość produktu. Drzwi WIKĘD to produkty w których każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta pomimo, że skierowana jest głównie dla klientów mieszkających w domkach jednorodzinnych, znakomicie sprawdzi się również w budynkach wielorodzinnych i kamienicach. Produkt który zasługuje na szczególną uwagę jest linia Termo Prestige Lux. Tę linię cechuje wykonanie na najwyższym poziomie. Do ich produkcji wykorzystane zostały matriały najwyższej jakości oraz najnowsze technologie (czytniki linii papilarnych, technologię smart home, automatyczne zamki). Warto wspomnieć, że WIKĘD jako pierwszy wprowadził do oferty ościeżnice aluminiowe, oraz opcjonalną ościeżnicę aluminiowo-tworzywową.

Każde z drzwi WIKĘD wykonane są z blachy stalowej (w serii FUTURE INOX blacha aluminiowa). Blachy wykazują się bardzo dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne, Wybór marki WIKĘD to gwarancja bezpieczeństwa oraz długich lat użytkowania. O najwyższej jakości oferowanych drzwi świadczą liczne opinie zadowolonych klientów. Ceny drzwi WIKĘD nie są wygórowane. Dzięki szerokiej ofercie, gwarantujemy że każdy dobierze drzwi pod indywidualne wymagania i zasobność portfela (seria PREMIUM 54MM, OPTIMUM 76MM i TERMOPRESTIGE LUX 86MM).

Ofertę podzieliśmy na linie drzwi

Linia PREMIUM 54MM to drzwi zewnętrzne dla wymagających klientów. Idealnie sprawdzają się w budownictwie wielorodzinnym, oraz przy modernizacji i wymianie w domku jednorodzinnym. Seria PREMIUM zapewnia dobre parametry izolacyjności – termicznej Ud=1,2 (dla drzwi bez przeszklenia). Konstrukcja oparta na 54 mm skrzydle drzwiowym oraz ościeżnicy stalowej “9” lub “11”. Opcjonalnie można domówić ościeżnice aluminiowe oraz aluminiowo-tworzywowe.

Na magazynie posiadamy drzwi:

  • szklone WZÓR 26 orzech, antracyt gładki,
  • tłoczone WZÓR 26C, WZÓR 26D orzech, antracyt gładki,
  • pełne WZÓR 1 złoty dąb, orzech, antracyt gładki.

Linia EXPERT 64MM to linia drzwi o podwyższonych parametrach. Świetnie sprawdzą się w remontowanych oraz modernizowanych domach. Zapewnia bardzo dobre parametry izolacyjności – termicznej Ud=1.1 (dla drzwi bez przeszklenia) oraz akustycznej – 31 dB*. Konstrukcja oparta na 64 mm skrzydle drzwiowym oraz ościeżnicy stalowej “11”. Opcjonalnie można domówić ościeżnice aluminiowe oraz aluminiowo-tworzywowe.

Na magazynie posiadamy drzwi:

  • szklone INOX WZÓR 37, WZÓR 26, złoty dąb, orzech, antracyt gładki,
  • tłoczone WZÓR 26D złoty dąb, orzech, antracyt gładki,
  • szklone PCV WZÓR 42 złoty dąb, orzech, antracyt gładki.

Linia OPTIMUM 76MM to wysoka linia drzwi zewnętrznych przeznaczona dla bardzo wymagających klientów. Idealnie sprawdza się w nowym budownictwie oraz spełnia najwyższe normy. Zapewnia doskonałe parametry izolacyjności – termicznej Ud=1,0 (dla drzwi bez przeszklenia) oraz akustycznej – 31 dB*. Konstrukcja oparta na 76 mm skrzydle drzwiowym oraz ościeżnicy stalowej “12”. Opcjonalnie można domówić ościeżnice aluminiowe oraz aluminiowo-tworzywowe.

Na magazynie posiadamy:

  • drzwi szklone INOX WZÓR 37 orzech, antracyt gładki,

W naszym magazynie znajdziecie Państwo również drzwi uniwersalne w kolorze antracyt, brąz, biel oraz drzwi PPOŻ EI 30MM. Naszym klientom oferujemy rzeczowe wsparcie techniczne oraz pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Dzięki szerokiej ofercie drzwi zewnętrznych, nasi klienci otrzymują zawsze kilka modeli do wyboru. Tak, aby każdy znalazł coś dla siebie w przystepnej cenie. Zapraszamy – biuro@perfectstolarka.pl

Zobacz także: pełną ofertę drzwi Bydgoszcz