Główny profilem działalności Perfect Stolarka jest sprzedaż i montaż systemów okiennych oraz drzwi wraz z asortymentem uzupełniającym, takim jak rolety zewnętrzne, bramy garażowe czy żaluzje fasadowe. Nasza firma mieści się w Białych Błotach i swoim zasięgiem obejmuje klientów indywidualnych oraz firmy z Solca Kujawskiego. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów.

Solec Kujawski - okna i drzwi do domu | PerfectStolarka.pl

W naszej ofercie przygotowanej specjalnie dla klientów z Solca Kujawskiego znajdują się okna drewniane, plastikowe PCV oraz aluminiowe. Z przyjemnością doradzimy Państwu podczas wyboru drzwi zewnętrznych oraz drzwi wewnętrznych. Zdobyte latami doświadczenie gwarantuje rzeczowe doradztwo. Liczne szkolenia pracowników to pewność fachowego montażu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie sprzedajemy na ilość. Każdorazowo dobieramy okna i drzwi pod wymiar.

Jeżeli budujesz lub remontujesz dom i masz pytania możesz do nas zadzwonić +48 669 33 63 63 lub napisać maila biuro@perfectstolarka.pl
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!


Współpracujemy z klientem, omawiając szczegóły dotyczące zarówno projektu, jak i jego realizacji. Radzimy, jak ciąć koszta oraz zwiększyć efektywność i zysk z podejmowanych prac. Na współpracy z nami możesz tylko zyskać, zaufaj specjalistom od okien i drzwi w Solcu Kujawskim.

W naszej ofercie, znajdziecie Państwo sprawdzone marki okien takie jak VEKA, TROCAL, KÖMMERLING. Do współpracy wybraliśmy najlepszych! To właśnie dzięki temu nasze okna służą latami, pozostając szczelne. Odznaczają się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej. Niski współczynnik przekłada się na wyższą izolację i mniejsze straty energii, przez co zmniejszają się wydatki związane z ogrzewaniem.

Solec Kujawski – sprawdź naszą ofertę drzwi i okien

Nasza oferta okien jest szeroka. Mamy do zaproponowania stolarkę o różnorodnym wzornictwie i szerokiej palecie kolorystycznej – w tym okna dwukolorowe, okleinowane zewnętrzne, okleinowane wewnętrznie oraz obustronnie. Sprzedawane okna są energooszczędne i ciche. Dla klientów budujących dom w Solcu Kujawskim, przygotowaliśmy ofertę okien pasywnych w nietypowych kształtach. Zapraszamy do zapoznania się z modelami okien przesuwnych w tym systemów HS, SMARTSLIDE oraz PSK.
Nasze doświadczenie w branży okien i drzwi budujemy od ponad 15 lat!

Dla klientów szukających drzwi, przygotowaliśmy szeroką ofertę od wiodących polskich producentów. Znajdziesz u nas drzwi wewnętrzne ERKADO, DRE, POLSKONE, PORTA, VASCO oraz zewnętrzne WIKĘD, WIŚNIOWSKI, ERKADO, POLSTAR oraz DOORS. Drzwi dostępne są w różnorodnym wzornictwie oraz bogatej gamie kolorystycznej. Dla klientów z Solca Kujawskiego świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od bezpłatnych pomiarów w nowo budowanych domach, fachowego doradztwa, poprzez transport, kończąc na profesjonalnym montażu, wykonanym zgodnie w wytycznymi WT 2021.

Decyzja o zakupie drzwi zewnętrznych z montażem jest wyborem na lata. Decyzję tę powinniśmy wyjątkowo starannie przemyśleć. Dobre drzwi zewnętrzne zapewnią poczucie bezpieczeństwa i komfort termiczny. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne mają ogromny wpływ na wygląd budynku oraz jego wnętrze. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać spośród oferowanych przez nas drzwi płytowych, drzwi drewnianych, drzwi fornirowanych, drzwi okleinowanych, drzwi antywłamaniowych, drzwi wzmacnianych, drzwi stalowych, drzwi przeciwpożarowych czy drzwi akustycznych.

Okna do Twojego domu – ciepłe i ciche.

A może interesują Państwa bramy garażowe segmentowe, rolety zewnętrzne lub żaluzje fasadowe? Wszystko znajduje się w naszej ofercie – zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej i profilu na Facebook. Dla klientów budujących dom w Solcu Kujawskim przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Jesteśmy tu dla Państwa wygody. Z nami możesz tylko zyskać.

Budujesz dom w Solcu Kujawskim, szukasz okien i drzwi zapraszamy do nas – wysoka jakość, niskie ceny.