Budując swój wymarzony dom spotkasz różnych fachowców. Poznasz wiele rozwiązań, propozycji, opinii, produktów i materiałów, możliwych do zastosowania w trakcie budowy. W Perfect Stolarka wiemy jak trudny i czasochłonny to proces. Doskonale wiemy, z jakimi problemami się spotkasz. Naszym zadaniem jest doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniej stolarki otworowej, bramy garażowej oraz rolet zewnętrznych. Dobre okna, to nie tylko znana nazwa profilu, to szczelne okucie, ciepłe szyby, gruba stal zbrojeniowa, zapewniająca stabilność oraz wiedza i umiejętności. Reasumując, kupując dobre okno kupujesz również pomiar, montaż, fachowe doradztwo oraz podejście i współpracę. Dobrcz i okolice – zapraszamy!

Okna i drzwi Nakło - PerfectStolarka.pl

W opinii naszych klientów z Dobrcza, firma Perfect Stolarka spełnia wszystkie powyższe kryteria i jest godnym polecenia wykonawcą. Na renomę fachowców od okien i bram pracujemy ciężko każdego dnia. Firma Perfect Stolarka świadczy dla swoich Klientów usługi sprzedaży oraz montażu okien. Nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści. Dzięki temu w ofercie naszych produktów znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości okna plastikowe okna drewniane, okna aluminiowe, pochodzące od znanych producentów. W naszej gamie produktów swoje miejsce znalazły różnorodne modele i warianty okien standardowych oraz na zamówienie – okna drewniane, okna PCV, aluminiowe, antywłamaniowe oraz okna energooszczędne dedykowane budownictwu pasywnemu. Dopełnieniem naszej oferty stolarki będą rolety zewnętrzne elewacyjne, naokienne i podtynkowe. Rolety oferujemy kolorach z palety RAL oraz drewnopodobnych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych i trwałych żaluzji fasadowych.

Dobre okna Dobrcz – pod wymiar i typowe

Dla klientów z Dobrcza, oferujemy okna, które charakteryzuje wysoka szczelność oraz doskonała izolacja akustyczna i termiczna. Dobre okna zatrzymują ciepło w budynku, zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz są niezawodne przez lata. W Dobrczu i okolicach oferujemy fachowy montaż okien i drzwi. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również drzwi zewnętrznych WIKĘD, drzwi wewnętrznych ERKADO, bram WIŚNIOWSKI oraz parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Naszą ofertę kierujemy do inwestorów, którzy dopiero budują dom lub takich, którzy wymieniają stare okna w istniejących budynkach. Teren naszej działalności obejmuje miejscowości takie jak Dobrcz, Nekla, Borówno, Strzelce Górne, Kusowo, Hutna Wieś, Trzeciewiec, Sienno, Wudzyn.


Jeżeli budujesz lub remontujesz dom w Dobrczu i masz pytania – możesz do nas zadzwonić +48 669 33 63 63
lub napisać maila biuro@perfectstolarka.pl


Wikęd dobra oferta drzwi stalowych

W ramach naszej oferty dostępna jest szeroka gama drzwi wejściowych w tym drzwi drewnianych, drzwi aluminiowych, drzwi stalowych oraz drzwi PCV. Proponujemy również szeroki wybór drzwi wewnętrznych do pokoju i łazienki. Posiadamy drzwi dostępne od ręki oraz pod zamówienie. Oferujemy drzwi renomowanych producentów takich jak; drzwi DRE, drzwi ERKADO, drzwi POLSKONE, drzwi PORTA. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może wybrać dokładnie takie drzwi, jakie spełnią wszystkie jego wymagania i oczekiwania.

Brama garażowa segmentowa Wiśniowski, montaż Dobrcz i okolice

Firma Perfect Stolarka oferuje Państwu sprzedaż i montaż bram garażowych. Bramy segmentowe, rolowane i uchylne to jedne z najbardziej cenionych modeli dostępnych na rynku. Bramy segmentowe odznaczają się prostą konstrukcją, a zastosowane w nich sprawdzone rozwiązania zapewniają ich szczelność, funkcjonalność i łatwość obsługi. Oferujemy różnorodne kolory, faktury i wykończenia bram. Dzięki tak bogatej ofercie, każdy z naszych Klientów z łatwością znajdzie model, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Bramy z naszej oferty stanowią wspaniałą ozdobę domu lub garażu. Naszymi najlepszymi i  sprawdzonymi produktami są bramy garażowe od Wiśniowski. Bramy tej marki są niezawodne i zapewniają gwarancję bezpieczeństwa mienia i domowników. 


Okna, drzwi, bramy i nie tylko. Wszystkich mieszkańców Dobrcza i okolic, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy przekonani, że naszą fachową obsługą sprostamy Państwa oczekiwaniom, a oferowane przez nas produkty w pełni zaspokoją Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!