W tym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie opis naszej oferty bram garażowych Wiśniowski z montażem w Bydgoszczy i okolicach. Wiśniowski to marka, której nie trzeba przedstawiać osobom znającym się na tym segmencie bram. Klienci, którzy planują inwestycją w takie rozwiązanie po raz pierwszy lub nie mają dostępu do wiedzy przekazywanej przez specjalistów, śpieszymy z informacją, że firma od ponad trzydziestu lat cieszy się ogromnym uznaniem inwestorów oraz klientów indywidualnych, poszukujących bram, okien i drzwi najwyższej jakości

Nie tylko same bramy garażowe, ale i wszystkie produkty z szyldem AW Wiśniowski oferują zarówno niepowtarzalny design, jak i znakomitą żywotność. Producent jako jeden z nielicznych w Europie bazuje na częściach własnej produkcji, zapewniając tym samym najwyższą możliwą jakość wykonania oraz dokładność. Linia produkcyjna bram garażowych Wiśniowski to także nowoczesny park maszyn i doświadczony personel. Maszyny, przy pomocy których powstają bramy, są jednymi z najnowocześniejszych w Europie. Przykładem jest tu chociażby system podwójnego zabezpieczenia powierzchni DUPLEX, własna okleiniarnia i wiele innych.

W ofercie przygotowanej dla klientów z Bydgoszczy znalazły się trzy linie bram Wiśniowski. Podzieliliśmy ją ze względu na cenę i funkcjonalność systemu – począwszy od ekskluzywnych bram garażowych PRIME, przez wyjątkowo ciepłe bramy UniTherm, kończąc na funkcjonalnych i przystępnych cenowo UniPro. W ofercie bram garażowych marki Wiśniowski każdy znajdzie idealny element wyposażenia dla swojego domu i garażu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi modelami bram segmentowych Wiśniowski dostępnymi w naszej ofercie z montażem w Bydgoszczy i okolicach!

Montaż bramy Wiśniowski w Bydgoszcz i okolicach – profesjonalne usługi

Poniżej dostępne w naszej ofercie z montażem w Bydgoszczy bramy garażowe Wiśniowski.

 • Brama garażowa Wiśniowski UniPro – to brama ciepła. Współczynnik Uw, który uzyskują, jest porównywalny ze współczynnikiem, jaki ma stolarka okienna stosowana obecnie w budownictwie energooszczędnym. Niską wartość Uw jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom  wypełnionym pianką poliuretanową, oraz uszczelkom biegnącym po obwodzie bramy. Skrzydło (rdzeń) bramy wykonany jest z paneli stalowych o grubości 40 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Brama oferuje również doskonały współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB. Ważne – specjalnie wyprofilowane panele uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów. Dodatkowo zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku zerwania lin podtrzymujących.
 • Brama Wiśniowski UniTherm – to brama spełniająca rygorystyczne normy pod względem obciążenia wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Doskonałe wyniki tych parametrów mają wpływ na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, oraz na zachowanie walorów estetycznych na lata. Przemyślana konstrukcja bramy UniTherm powstała w odpowiedzi na rosnące wymagania budownictwa energooszczędnego, oraz wymogi nowych norm budowlanych WT 2021. W bramach UniTherm zastosowano panele o grubości 60 mm oraz specjalne uszczelki między panelami. Grubszy panel i dodatkowe uszczelki to więcej zaoszczędzonej energii – straty ciepła zostały wyeliminowane w newralgicznych miejscach bramy. Współczynnik przenikania dla panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy i niższe koszta ogrzewania.
 • Brama Wiśniowski PRIME – to połączenie najlepszych parametrów izolacyjności z doskonałym efektem wizualnym, co przekłada się na wyjątkowe bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania bramy. W bramie zastosowano unikalny panel INNOVO. Jego zwarta budowa,  zapewnia mocną konstrukcję. Rdzeń panelu stanowi wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnień i osłon.

Bramy garażowe Wiśniowski – dlaczego są tak popularne w Bydgoszczy?

Dlaczego bramy garażowe Wiśniowski cieszą się tak dużą popularnością u naszych klientów? Perfect Stolarka jest firmą stawiającą na najwyższą możliwą jakość. Taką otrzymują zarówno osoby zamawiające u nas okna i drzwi w Bydgoszczy, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe czy właśnie bramy do garażów. Asortyment dostępny w naszej ofercie jest więc wyznacznikiem solidnego i schludnego wykonania, praktyczności oraz długowieczności.

Obecnie brama garażowa pełni takie same funkcje jak pozostałe elementy stolarki otworowej. Na rynku dostępnych jest wiele bram stworzonych do zabezpieczenia wjazdu. W starszych budynkach dużą popularnością cieszą się typowe bramy rozwierane oraz nowsze uchylne. Wraz z rozwojem budownictwa i wzrostem wymagań użytkowników powstały bramy segmentowe. Najważniejszymi cechami bram garażowych są:

 • komfort użytkowania,
 • brak ograniczeń przestrzenni przed i we wnętrzu garażu,
 • doskonała izolacja termiczna i akustyczna,
 • prosta i wytrzymała konstrukcja,
 • minimalne wymagania montażowe,
 • przystępna cena,
 • bogata gama kolorów,
 • szeroki zakres wymiarów w tym bramy typowe i pod wymiar.

Bramy segmentowe Wiśniowski pod wymiar – zalety

Tradycyjne otwierane wrota w rewitalizowanych budynkach są zastępowane nowymi bramami segmentowymi. Prosta i nieskomplikowana budowa tych bram, która świetnie sprawdziła się w zastosowaniach przemysłowych, jest coraz chętniej wykorzystywana w nowych budynkach mieszkalnych. Nowoczesne bramy segmentowe zmieniły sposób, w jaki organizuje się przestrzeń w garażu i wokół wjazdu. Liczne zalety bram segmentowych doceniają nie tylko architekci, ale też klienci z Bydgoszczy i najbliższych okolic.

Bramy Wiśniowski Bydgoszcz cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Ich popularność wynika z prostej budowy i doskonałych parametrów. Prosty sposób prowadzenia bramy segmentowej nie ingeruje w przestrzeń wjazdu oraz wnętrze garażu. Codzienna obsługa sprowadza się jedynie do podnoszenia i opuszczania bramy, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w budynkach jednorodzinnych.

Bramy garażowe segmentowe oferują obecnie najlepsze dostępne właściwości termoizolacyjne i akustyczne. Dzięki prostej konstrukcji montaż bramy segmentowej jest stosunkowo prosty i szybki. Prowadzenie bramy nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku. Montaż prowadzenia sprowadza się wyłącznie do zamocowania prowadnic we wnętrzu. Systemowe elementy konstrukcji pozwalają na dopracowanie uszczelnienia drzwi garażowych. Można powiedzieć, że bramy sekcyjne segmentowe górne to jeden z szybszych i bardziej efektownych sposobów na estetyczne zamknięcie garażu.

Zachęcamy do zamawiania nowoczesnych bram Wiśniowski z montażem w Bydgoszczy oraz zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, w której dostępne są m.in. inne bramy garażowe, a także okna czy drzwi na wymiar. Działamy nie tylko w największym mieście województwa, ale i innych pobliskich miejscowościach.