Czy okna plastikowe są lepsze od drewnianych?

Okna z PCV nie są ani lepsze, ani gorsze, są po prostu inne i taka jest prawda. Jakie są największe zalety okien plastikowych? Przeczytaj nasz krótki, ale bardzo praktyczny poradnik.

Decydując się na zakup okien do domu lub mieszkania często zastanawiamy się czy okna plastikowe są lepsze od okien drewnianych. Jak poradzić sobie z tym dylematem? Oto przychodzimy z krótkim poradnikiem, w którym znajdziesz odpowiedź na nurtujące pytanie.

Jakie są zalety okien plastikowych?

  • są całkowicie odporne na wilgoć, grzyby, pleśnie, szkodniki,
  • nie wymagają malowania,
  • nie zmieniają barwy i kolorów.
Jakie są zalety okien plastikowych? | PerfectStolarka.pl

Konstrukcja okien PCV jest bezproblemowa, nowoczesna i cieszy się dużą popularnością. Wielu zwolenników okien plastikowych podkreśla również aspekt ceny – są zdecydowanie tańsze od drewna. Natomiast okna drewniane, pomimo koniecznych i czasochłonnych konserwacji, mają swoich miłośników. Podkreślają oni, że drewno jest najładniejszym i najlepszym materiałem na stolarkę okienną.

Perfect Stolarka posiadamy szeroki wybór zarowno okien PCV, jak i okien drewnianych w Bydgoszczy. Sprawdź dostępne możliwości oraz skontaktuj się z nami, jeśli będziesz potrzebować pomocy przy wyborze lub podjęciu decyzji o wyborze odpowiednich okien do Twojego domu lub mieszkania. Zajrzyj także na naszego Facebooka.

kategoriaOkna